Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Diváky zmátla předtočená Tvoje tvář má známý hlas: Zpíváte na playback, zlobí se!

+ Další 2 fotografie
Vystoupení Adama Mišíka jako Prince se točilo před dvěma měsíci. Proto v show nebyla ani zmínka o tom, že legendární zpěvák je mrtvý. Naopak si z něj ještě utahoval Lukáš Pavlásek. Televize na Princův skon nijak nereagovala a ani nezařadila do vysílání Adamovo vyjádření ke zpěvákově smrti. Po vysílání se začali zmatení diváci ptát, jestli se v Tvoje tvář má známý hlas vůbec zpívá naživo, jak tvůrci slibují.

„Moji nejmilejší. Show Tvoje tvář má známý hlas jsme začali točit o několik týdnů dříve než naši slovenští kolegové, kteří ale začali vysílat o několik týdnů dříve než my. Zpíváme všichni bez výjimky živě, což byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem do show šla. Je to k posrání těžké a je to skvělé!!! Tož tolik ke komentářům,“ vyjádřila se hned na začátku show Iva Pazderková na svém Facebooku.

Tvůrci slibují, že show jede naživo, bez playbacku , i když je předtočená několik týdnů dopředu. A včera to bylo opravdu slyšet. David Kraus vypadal, že se u zpěvu Rickyho Martina málem zhroutí. V kombinaci s náročným tanečním vystoupením to udýchal jen tak tak. Kdo také vypadal na infarkt, byl Petr Vondráček jako James Brown. Ten do toho dal všechno a lítal po studiu jako blázen.

A kdo opravdu provalil, že se nezpívá na playback, byla Anna Fialová. Té v jednu chvíli vypadl text pecky Girls Just Want To Have Fun, čehož si všimli diváci i porotci.

Související články

Další články