Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Divadlo Na Fidlovačce představilo novou bombu. Ve hře Magor exceluje vítězka StarDance Marie Doležalová a rozhodně se nepřestane smát

Během hry se nasmějete na několik let dopředu.
+ Další 2 fotografie
Jestli chcete zůstat mladí, tak rozhodně jděte na hru Magor do Divadla Na Fidlovačce. Během představení se tolik nasmějete a jestli platí to, že smích prodlužuje život, tak tu budete do sta. V hlavní roli tam exceluje Saša z Comebacku, která svůj komediální talent prostě nezapře.

V dnešní době se děje tolik smutných věcí, že se člověk chce jít někam rozptýlit a zasmát se konečně od plic. Jestli také trpíte jarními neduhy, tak kultura vám rozhodně prospěje. Hra Magor vás nenechá ani na chvíli se mračit a přemýšlet nad smutnými událostmi, dostane vás natolik do děje, že se nepřestanete chechtat.

Zvlášť Maruška Doležalová je tam ve skvělé formě a nelze jí upřít, že komedie jsou jí prostě jako dělané na tělo. Předvede tam vše ze svého umu, jen ten taneční musela nechat doma, protože tam už na nějaké pohyby nebyl prostor.

Tak jestli se chcete pobavit, zlepšit si náladu anebo někomu udělat radost, tak ho vezměte do Divadla Na Fidlovačce, tím rozhodně neprohloupíte. My vám představení Magor vřele doporučujeme.

Mohlo by vás zajímat

Další články