Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Diváci zuří: Nechápou, jak mohla vyhrát trapná Pazderková, když Hana Holišová všem nakopala zadek!

Vyhrála Iva oprávněně?
Zdroj: tv nova
+ Další fotografie
Sledovali jste včerejší show Tvoje tvář má známý hlas? Pak jste určitě zaznamenali nečekanou výhru Ivy Pazderkové, která vyhrála tak trochu náhodou. Po hodnocení porotců bylo jasné, že nejlepší byla Hana Holišová v roli Michaela Jacksona. Diváci zuří a při svých komentářích si neberou servítky.

Včerejší čtvrtý zábavný večer přinesl asi největší zvraty a překvapení. Po naprosto dokonalém výkonu Hanky Holišové bylo všem jasné, kdo má vyhrát. Porotci byli z jejího zpěvu, ale i zjevu nadšení. Hanka totiž vypadala jako věrná kopie popového krále.

Nic na prvním místě Hanky nezměnilo ani hodnocení poroty . Zvrat přišel až v okamžiku, kdy si jednotlivé body rozdávali soutěžící mezi sebou. Můžeme jen spekulovat, jestli to ostatní Hance nepřáli, a tak dávali své body jiným umělcům. Na prvním místě se tedy umístila Iva Pazderková, která se převtělila do Susan Boyle.

Diváci ovšem na sociálních sítích zuří a vůbec nechápou, jak tak nudné číslo mohlo porazit zábavnou show Hanky. Ve svých komentářích se někteří fanoušci nebojí být ostří a tvrdě vyjádřit nesouhlas s vítězstvím Ivy. Co si o tom myslíte vy? Zasloužila si Pazderková první místo?

Související články

Další články