Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Diváci zuří a neberou si servítky: 10 nejostřejších komentářů na adresu Pavlíny z MasterChefa

Pavlína Lubojatzky
Zdroj: archiv TV Nova
+ Další 3 fotografie
MasterChef
Poté, co soutěž MasterChef opustil Pepa Nemrava a Pavlína Lubojatzky opět postoupila do dalšího kola, diváci začali zuřit. Nedokáží pochopit, jak je možné, že Pavlína šla na balkon i přesto, že zkazila, co mohla. Přečtěte si deset nejostřejších komentářů na účet Pavlíny.

Kulinářská soutěž MasterChef Česko 2020 se pomalu blíží do finále. Zbývají už jen čtyři soutěžící. V úterý soutěž opustil u diváků velmi oblíbený Pepa Nemrava V rozstřelu se ocitl s Pavlínou Lubojatzky. Zatímco Pavlína odešla na balkon, Pepa musel domů. A diváci teď zuří. Ukňouranou Pavlínu už nemohou vystát. Jenže ve skutečnosti je možná Lubojatzky úplně jiná než na obrazovkách. Diváci si ale ani tak neberou servítky.

Nejhnusnější komentáře

Na Pavlínu se valí kritika ze všech stran. "Ta ukňučená dementka líže anály jen porotcům, nebo celýmu štábu? Protože kdyby měl někdo ze štábu soudnost, tak po porotcích i Pavlíně aspoň hodí kameru po tomhle verdiktu," napsal jeden z diváků.

"4x uvařila NIC nebo něco podělala, 4x šla do nejhorší dvojice a 4x postoupí? To není možný, tohleto... trapárna a ona se zachovala jako pěkná svině. Přeju si jediný, aby to vyhrál kdokoliv kromě ní," vzkázal fanoušek MasterChefa.

Někteří slovy opravdu nešetřili. "Ta malá asi fakt perfektně kouří nebo už fakt nechápu. Ubohost porotců a soutěže. Pepa do čtverky patřil, vždy měl super jídla, ale to asi v kuchařské soutěži nestačí," píše se dále v komentářích.

"Tak dneska už to fakt byla poslední kapka... Říkala jsem si, Pepa a Pavlína ve finále... tak že by se konečně něco zlomilo? Vždyť Pepa nemůže jít domů!!! A poslední moje věta zněla: S kolika lidma se tam ta malá kráčmera asi vyspala? A vedle mě se ozvalo: asi se všema," nechápe jiná z divaček.

"Říkám zcela otevřeně, že rozhodnutím poroty v poslední době opravdu přestávám rozumět. Buď Pavlínu vzhledem k její kontroverznosti produkce identifikovala jako klíčovou osobu pro zvyšování sledovanosti a porota má prostě nařízeno ji v soutěží držet za každou cenu, nebo, jak celou dobu říká, je pro výhru skutečně připravena udělat vše a průběžně to v zákulisí dokazuje a je u toho opravdu dobrá," myslí si jiná z divaček.

Jiní si zas myslí, že Pavlínu do MasterChefa nasadil Kazma. "Pavlínu mohl nasadit jedině Kazma... pak by tohle všechno divadlo dávalo smysl."

"Ta blbka uplakaná zvrzne úplně všechno a to její čupr brownies? Polévka dnes od pohledu hnus!" postěžoval si další z diváků. "I kdyby se tam vychcala do toho talíře, tak postoupí," reagoval jiný divák.

"Pepa není egoista s blbou povahou, to jste si spletli, to je Pavlína! Určitě to dotáhne dál než tahle malá mrcha, která se i na konci smála pod fouskem, protože velice dobře věděla, že opět postoupí. Pepa je borec, že to tak ustál. Já bych tam na jeho místě všem chlustla do ksichtu," stojí dále v komentářích.

"Mě by zajímalo, kdy produkce napíše, že Pavlína je nezaměstnaná, a ne, že je to specialistka! Každopádně nechápu, co tam ta slepice ještě dělá! Tu někde potkat, tak si snad odplivnu," napsal komentující.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy