Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Diváci v šoku: Žena zmizela v přímém vysílání! Prostě se vypařila

Během rozhovoru v norské televizi se úplně vypařila blondýnka stojící nalevo od zpovídaného sportovce. Diváci byli v šoku, kam v přímém přenosu žena zmizela? Byl to nějaký trik nebo prostě jenom záběr kamery a souhra náhod. Každopádně tohle video stojí za to. Záběry se rozebírají snad v každé redakci.

V jednu chvíli čeká žena na kufr a v další vteřině zmizí. Prostě se vypaří tak, že i by i Houdini záviděl. Co je za tajemstvím videa se zmizelou ženou?

Někdo věří, že se opravdu vypařila, jiní prostě říkají, že mistrovský únik před kamerou se jí podařil díky vedle stojící ženě s vozíkem plným kufrů.

Norská televize zpovídala sportovce na letišti v Kodani. Na kameru hovoří holohlavý muž a po jeho levé straně stojí dvě ženy. Ty se krátce pozdraví a najednou jedna z nich zmizí. „Zase se porouchal Matrix,“ píší někteří z komentujících.

Většina se ale shoduje na tom, že žena prostě šla v závěsu za brunetkou s kufry. Na krátký moment jsou vidět blonďaté vlasy za tmavými a na podlaze je více stínů.

Žena asi zjistila, že je v záběru kamery, a rozhodla se po nindžovsku zmizet. Povedlo se jí to! Snad se brzy ohlásí živá a zdravá.

Související články

Další články