Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Diváci ukázali (ne)sympatie. Podívejte se, kdo je v Like House 2 baví nejvíc a koho by raději poslali domů

Populární reality show plná influencerů Like House 2, kterou vysílá každý všední den kanál Prima SHOW, vstupuje do druhé poloviny! A proto je čas podívat se na aktuální stav diváckého hlasování. Kdo je favoritem a kdo naopak u diváků totálně pohořel? Video redakci poskytla Prima FTV.

První příčku jednoznačně obsadil Tadeáš Kuběnka se sto devadesáti devíti body. „Myslím, že je to velice zasloužené. Stoprocentně zasloužené. Jako jediný dělám drama, zábavu,“ okomentoval svůj úspěch Tadeáš. „Tadeáš vyhrává hlavně kvůli jeho charakteru. Má velice upřímný a osobitý charakter,“ dodala Terka.

Na druhé příčce se umístil Sebastian se sto šedesáti pěti body a třetí místo patří Freescootovi se sto čtyřiceti osmi body. „Nemám z toho úplně dobré pocity. Byl bych radši na první místě, ale s tím třetím místem se dá pracovat,“ svěřil se Freescoot.

Naopak na chvostu žebříčku jsou Samuel a Ela, která se aktuálně již několik dnů natáčení z osobních důvodů neúčastní. „Jsem opět na dně hlasování. Mě už to nepřekvapuje. Já už jen tak přežívám, snažím se dýchat poslední kyslík, který mi ostatní nechávají,“ přiznal Samuel. „Sam je poslední kvůli tomu, co vypráví ve zpovědnici,“ vysvětlil Tadeáš.

Kdo se nakonec stane vítězem druhé řady reality show LIKE HOUSE? Sledujte každý všední den v 18.10 a ve 22.20 na novém kanále Prima SHOW!

Zdroj náhledového videa a obrázku: Prima FTV

Související články

Další články