Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Diváci Tváře se bouří: Bílé černochy si strčte někam. Ty masky jsou tragické!

Tvoje tvář má známý hlas 2021: Bílé černochy si strčte někam, píší diváci
Zdroj: Se souhlasem TV Nova, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Drama

Diváci se v neděli opět dočkali precizně propracovaných proměn a také skvěle ztvárněných čísel v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Jenže divákům se nelíbily černošské masky, které podle nich působí divně, nevkusně a neautenticky.

Madonna na jedničku

Marta Jandová (47) se převtělila do Madonny a fanoušci absolutně šíleli. Její představení bylo úžasně zazpívané, zatancované a Marta navíc jako by popové megahvězdě z oka vypadla. Hana Holišová (40) se předvedla rockovou baladou skupiny Aerosmith, se kterou nakonec celý díl vyhrála! Její vystoupení vzbudilo rozporuplné reakce, epizodu sice vyhrála, ale některým divákům přišlo, že na Stevena Tylera nestačila.

To porotkyni Evu Burešovou (27) absolutně odrovnala. Eva totiž přiznala, že je obrovskou fanynkou Aerosmith, a dodala, že Holišová Tylera ztvárnila nejlépe v historii soutěže. Petr Rychlý (55) vystoupil jako Petra Černocká a zahrál si na televizní čarodějku Saxánu. "Pan máma," komentovali jeho převlek diváci, kterým přišel výstup sice povedený, ale dost směšný.

Maskéři to od diváků schytali

O největší poprask se rozhodně zasloužili v maskérně. Fanouškům se nelíbila černošská hudební čísla. Všimli si totiž, že černošské zpěváky imitují umělci s příliš světlými maskami. Stali jsme se tak svědky téměř bílého Jasona Derula v podání Davida Gránského (29) anebo lehce pobledlé Bereniky Kohoutové (30) jako Diany Ross. Při tvorbě masek už vizážisté nepoužívají tmavý make-up, aby se vyhnuli nařčení z propagování tzv. blackface. Jenže i tyto nové masky působí poněkud rozpačitě.

Byla by z tebe holka k nakousnutí...

"Byl bys dost hezká holka," slintali muži nad Vojtou Drahokoupilem (25), který odhalil své nožky a stehýnka jako Britney Spears. Jitka Boho (29) zase ohromila velkou palbou slov, kterou ze sebe během vystoupení jako Scatman John dokázala vydat. Albert Černý (32) se předvedl s hitem od Tublatanky a fanynky z jeho slovenštiny prostě šílely.

Roman Vojtek (49) okouzlil svým pohybovým nadáním ve stylu Rickyho Martina a diváci se začali bouřit proti bodování Evy Burešové, která si sice číslo nesmírně pochvalovala a žadonila o přídavek, později jej ale ohodnotila pouze jedním bodem. Večer uzavřela Iva Pazderková (41) s neuvěřitelnou proměnou jako Eva Urbanová. Fanoušci se přiznali, že by osvalenou komičku pod maskou nepoznali.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy