Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Diváci Tváře jsou naštvaní doteď: Marta Jandová taktizuje, vyhrát měl Honza Cina!

Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Dalších 12 fotografií
Minulou neděli bylo v Tváři těsné bodování. Marta Jandová vyhrála o prsa, která výjimečně v kostýmu CeeLo Greena nebyla vidět. Podle diváků ale taktizovala.

Minulý týden nadchli hlavně Marta Jandová (42) a Honza Cina Mladý zpěvák "vyfasoval" zkušenou zpěvačku Naďu Urbánkovou, ale dojemnou píseň Závidím zvládl na jedničku. Byl to doják večera a on dostal i diváky u obrazovek

Zato Marta bodovala jako černošský zpěvák CeeLo Green a rozhodně se na ní maskéři vyřádili nejvíc. V závěrečném bodování to byl opravdu boj, který nakonec ve svůj prospěch rozhodla Marta. Bylo jasné, že Honza je horký favorit, ale ona svých 5 bodů raději přidělila Miroslavu Etzlerovi coby zpěvákovi Kissáků. Ten ale od poroty dostal tak nízké hodnocení, že ji nemohl ohrozit. A tak Marta zůstala na vrcholu žebříčku a podruhé si došla pro vítězství.

Diváci si stěžují, že v téhle chvíli Marta prostě taktizovala, aby podruhé vyhrála. Mnoho fanoušků nechápe, že Honza, který pravidelně podává nadprůměrné výkony, ještě ani jednou nevyhrál. Volbu tak považují za pěkně nespravedlivou! V galerii se můžete podívat, jaké naštvané komentáře kolují na FB stránkách Tváře.

Související články

Další články