Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Diváci tleskají seriálu Kukačky: Jejich srdce vyhrála Sabina Remundová s Petrem Kostkou

Sabina Remundová září v seriálu Kukačky
Zdroj: Česká televize
+ Další 4 fotografie
reakce lidí
Seriál Kukačky v Česku sklízí velký úspěch. Kromě hereckého obsazení si diváci pochvalují i jejich výkony a celý zážitek ze seriálu. Nejvíce chvály jde na hlavu herečky Sabiny Remundové (48), která v seriálu ztvárňuje Olgu. Čtvrtý díl však dal prostor i herci Petru Kostkovi (82), který podle diváků nasadil laťku opravdu vysoko a jeho dějová linka lidmi přímo projela. Zazněla ale i nějaká kritika.

Diváci si v seriálu Kukačky velmi oblíbili Sabinu Remundovou A nejen ji. "Síla. Ano, stále se bavíme o seriálu na osm v pátek večer... Ovšem o vydařeném seriálu. Všichni hrají jako draci. Naštěstí mám týden na vydýchání, protože i Petr Kostka..." stojí v jednom z komentářů. "David Novotný se Sabinou Remundovou jsou výborní," chválí diváci herecké obsazení. "Sabina Remundová a David Novotný hrají rodiče opravdu přesvědčivě, hlavně z Remundové sálá hrůza, beznaděj... jak to bude dál? Druhá dvojice rodičů mi vůbec nesedí," zhodnotila uživatelka.

Skvělé ohlasy sklízí také Petr Kostka. "Paní Remundová (nejprve jsem psal Janžurová, je celá maminka) a dětští herci jsou super. Scéna věnovaná panu Kostkovi ovšem dnes postavila laťku ohromně vysoko. Tato krátká vedlejší linka mnou skutečně projela. Autentičnost chlapa s pocitem před cílovou páskou byla bezprostřední," nemohl si divák vynachválit prostor pro herce Kostku.

"Opět výborné a Petr Kostka a jeho dějová linka, ufff. Prostě skvělé. Začínám si říkat, že si to možná tu úroveň udrží celých 13 dílů, i když jsem tomu nevěřila. Sabina Remundová je vynikající. I když... všichni tam jsou skvělí. A oba malí kluci jsou úžasní," stálo v dalším komentáři s pozitivní odezvou.

Po chvále přichází i kritika

Někteří diváci však tak nadšení nejsou. "Už to nějak ztrácí drajv, i když tomu nemůžu upřít kvalitu technickou nebo hereckou: Novotný a Remundová na jedničku, ovšem ti dva caparti na Oscara. Škoda, že to je jasná předem daná depka, která se potáhne od začátku do konce, načež tomu dneska tvůrci naložili vložením ministory bezmocného starce Kostky," zhodnotil divák.

"Viděla jsem první dva díly, pak jsem to vzdala. Těšila jsem se na to, ale nechytlo mě to. Divný děj, bez emocí..." kroutila hlavou divačka. "Ale jo, Remundová výborná. I pan Kostka. Jen se mi zdá, že pomalu bude seriál trochu stagnovat. Doufám, že se mýlím. I kluci zatím slušné výkony," píše další uživatel.

A jak se líbil čtvrtý díl vám? Seriál se stal velmi rychle populárním a mnoho diváků si jej pochvaluje už od první epizody. Jak to máte vy? Napište nám své postřehy do komentářů!

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy