Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Diváci tleskají Ochránci: Zcela v pořádku, my takových facek schytali nepočítaně

Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Reakce diváků

Lukáš Vaculík se v každém díle seriálu Ochránce věnuje jednomu případu. Tentokrát se zaměřil na událost, kdy byl ředitel střední zahradnické školy odvolán kvůli facce, kterou vrazil svému žákovi. Lidé se na sociálních sítích vesměs shodovali, že to bylo přiměřené jednání. 

Česká televize odvysílala v neděli večer další díl seriálu Ochránce. Lukáš Vaculík (59) jako učitel Pelán řešil případ, kdy byl ředitel střední zahradnické školy odvolán kvůli facce, kterou vrazil svému neomalenému studentovi.

K podobné situaci skutečně v minulosti několikrát došlo. Například v roce 2015 rezignoval ředitel Základní školy Glowackého Miroslav Koranda, který měl udeřit do hlavy drzého žáka. „Já jsem to zažil na základce před čtyřiačtyřiceti lety. To bylo docela normální, že učitel hodil křídu, notes nebo houbu po někom z nás. I slovní útok byl běžný, ovšem bolel. Rodiče to nebrali vážně a řekli, že je nemáme vyrušovat,” napsal jeden z komentujících.

Čenský předvedl skvělý výkon

„Opravdu, svět jde totálně do háje. Co dříve bylo naprosto běžné a nikdo se nad tím nepozastavoval, je nyní prakticky velikým zločinem,” uvedl další divák v komentářích. Já jsem takových facek od učitelů dostal, že jsem je přestal počítat. Ale nejhorší byly hruštičky. Mamce jsem to neřekl, protože to bych schytal i od zdi,” přidal se další.

Lidé zvlášť vyzdvihovali výkon herce Jana Čenského (60), který hrál drsného ředitele. „Skvělý výkon. Snad poprvé zahrál totálního hulváta namísto prince,” zareagoval jeden z uživatelů a narážel na to, že Čenský hrál většinou právě kladné a gentlemanské postavy.

Související články

Další články