Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Diváci The Voice změnili názor: Dříve nenáviděná Jana Kirschner je prý jako kouč skvělá!

+ Dalších 38 fotografií
změna názoru
Nečekané se stalo skutečností. Diváci po dlouhých týdnech, kdy Janu Kirschner (40) coby porotkyni soutěže The Voice Česko Slovensko kritizovali, změnili názor. Ačkoliv se její chování v pořadu nikterak nezměnilo, v nedělní epizodě si povšimli toho, že svůj tým zpěváků vede skvěle a nechala postoupit jen ty skutečně nejlepší.

Jana Kirschner v roli porotkyně a kouče v soutěži The Voice Česko Slovensko v divácích zatím vzbuzovala spíš negativní pocity. Za vše mohla její afektovanost, neustálé šklebení, a prohrabování ve vlasech. Vše se ale změnilo díky epizodě, během které musela vyřazovat zpěváky ze svého týmu.

Podle diváků je Jana skvělým koučem a má nejsilnější tým ze všech hvězdných porotců. „Jana jako kouč je výborná, v medailonech je super vidět, jak všem pomáhá,“ píše nadšená divačka, jejíž komentář posbíral spoustu souhlasných reakcí.

Zdá se, že afektovanost diváci Janě odpustili. Ačkoliv ještě před odvysíláním nedělního dílu Facebook zaplavovaly komentáře, ve kterých byla Kirschner nazývána vulgárně feťačkou či přestárlou puberťačkou, během vysílání a po něm bylo negativních komentářů na její osobu na sociálních sítích úplné minimum. Co si o Janě coby porotkyni myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články