Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Diváci The Voice mají jasnou favoritku: Nádherný hlas Aničky jim nahání husí kůži

+ Dalších 54 fotografií
zpěv
Dalším finálový večer The Voice Česko Slovensko divákům přinesl skvělou podívanou a především krásu na poslech. Obzvláště, když zpívala Annamária z týmu Kaliho, lidem u televizních obrazovek naskakovala husí kůže. Spousta tvrdí, že právě ona by měla celou soutěž vyhrát.

Soutěž The Voice Česko Slovensko se blíží do zdárného konce. Sobotní finálový večer naprosto ovládla dívka jménem Annamária, která je pod křídly kouče Kaliho. Ta zazpívala megahit zpěvačky Beyoncé a diváci v sále i u televizních obrazovek naprosto oněměli.

Annamária všechny naprosto okouzlila, její pěvecký výkon neměl jedinou chybičku. „To bylo nádherné, měla jsem husí kůži, fakt bomba, přeji ji vyhrát,“ píše nadšená divačka. „Anička je skvělá, nádherný zpěv a výhru bych jí moc přála,“ píše další. Ostatní komentáře jsou souhlasné, Annamária je jasnou favoritkou.

Na to, kdo soutěž skutečně vyhraje, si diváci ještě musí nějakou tu chvíli počkat. Jisté však je, že Anička má silnou fanouškovskou základnu, která by do budoucna její tvorbu se zájmem poslouchala.

Mohlo by vás zajímat

Další články