Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Diváci SuperStar mají v souboji porotkyň jasno: Monika Bagárová odbornice, Patricie bonbonek

Diváci SuperStar mají v souboji porotkyň jasno: Monika Bagárová odbornice, Patricie bonbonek
Zdroj: SuperStar archiv
+ Dalších 7 fotografií
superstar
Už dnes nás čeká pěkná řada napínavých pěveckých soubojů, ze kterých vzejde 10 nejlepších zpěváků. Všichni soutěžící mají nervy v kýblu. Každý z nich by se chtěl dostat do finálního výběru a konkurence je vysoká. Fanoušci celé show si už pomalu vybírají své favority a nikdo to nemá lehké. Ani porotci. Patricie Pagáčová (31) a budoucí maminka a zpěvačka Monika Bagárová (25) o tom vědí své. Která z nich u lidí boduje více?

Pod bedlivým drobnohledem diváků coby kritického publika nejsou jenom soutěžící, kteří se chtějí stát další českou SuperStar, ale také porotci ve složení Pavol Habera (58), Patricie Pagáčová, Monika Bagárová (25), Marián Čekovský a Leoš Mareš (44).

Od začátku této série se s největší kritikou lidí setkávali právě Leoš a Patricie, kteří podle nich zpěvu vůbec nerozumí. Oba dva porotci se ale brání tím, že oni jsou spíše to zábavní křídlo, které zpěv příliš nehodnotí.

V eXtra anketě, která se týkala oblíbenosti dámské části poroty, zvítězila před Patricií Monika Bagárová. "Monika je odbornice. Sama si prošla SuperStar a Patricie je takový bonbonek celé poroty," píše jedna z hlasujících.

"Ani jedna. V porotě by měl být člověk, který rozumí zpěvu. Kromě Habery tam takový nikdo není. Ostatní jsou jenom do počtu. První řady měly úroveň v porotcích i v soutěžících," komentuje ostře další.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy