Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Diváci show Tvoje tvář má známý hlas se bouří: Proč tam nedáváte víc českých písniček? Většinou z toho nic neznáme

Taky vás štve, že v show Tvoje tvář má známý hlas se imitují převážně zahraniční zpěváci na úkor těch českých? Vadí vám to? Tak v tom rozhodně nejste sami. Diváci jsou naštvaní, že spoustu interpretů ani písniček neznají, že si nedokáží vůbec nic z toho vybavit. Proč se tam neobjevuje víc českých odrhovaček, které znají i malé děti?

Fanoušci show by rádi, kdyby naši umělci předváděli notoricky známé zpěváky, třeba jako Petr Rychlý (50) písničkáře Honzu Nedvěda. Jenže to je spíš výjimka v takové soutěži, někdy tam jsou i písně od zpěváků, které skoro nikdo nezná. Proč tomu tak je? Copak nechce televize Nova zaujmout větší skupinu lidí?

„Soutěžící si na konci každé epizody vylosují v takzvané ruletě hvězd interpreta, ve kterého se v příštím díle promění. Následně dají soutěžící, producenti a režisér hlavy dohromady a společně vyberou písničku. Licencor televizi Nova poskytl seznamy různých interpretů, ze kterých producenti mohli vybírat, výběr ale nařízený není. Vybírají se tak, aby tvořili širokou paletu,“ řekl na náš dotaz PR manažer projektu Martin Šnýdr.

Takže prostě záleží na náhodě, jaká písnička tam bude, jenže to stejně nemění nic na tom, že je tam stále málo českých zpěváků s porovnáním se světově známými. Takže bohužel se na víc zlidovělých písniček, jako byl kotlíkář Nedvěd (kterému taky vadilo, že ty jiné písně vlastně nezná), asi těšit nemůžete, jedině se modlit za to, aby zas v ruletě padlo něco, co byste mohli znát.

Související články

Další články