Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Diváci show První večeře mají jasno: Ženy jsou největší úchylačky, píší

První večeře diváky opět nezklamala.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima / koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
show

Televize Prima uvedla další díl seznamovací show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem. Tentokrát se představili Daniela (29) a Lukáš (37), kteří během večeře narazili i na téma důležitosti délky mužského pohlaví, a to v momentě, kdy si vychutnávali dezert. Jak na nejnovější díl reagovali diváci? 

Seznamovací reality show První večeře na televizi Prima v pondělí večer ukázala divákům další páry, které se v restauraci Zdeňka Pohlreicha snažily najít vysněného partnera. Diváci se bavili nad seznámením Daniely a Lukáše, kteří se na svém prvním rande rozhodli otevřít téma, jak důležitou roli hraje velikost mužšké chlouby. Intimní téma otevřeli během dezertu. "Člověk zjišťuje, že ty porce nemusí být tak velký, jak vždycky jí," řekl Lukáš.

Jeho slov se Daniela okamžitě chytla a proradila, že by se spokojila i s "malým". Dvojsmyslnou odpovědí Lukáše zaskočila a šlo se ještě dál. "Otázka je, co je malej," reagoval Lukáš. "Mám to změřit?" chopila by se akce Daniela. Měření ale Lukáš odmítl. "Není to o centimetrech. Tohle mělo pět centimetrů a jak jsme spokojení," dodala.

Reakce diváků

Diváci, kteří viděli nejnovější díl opět neví, co si myslet a show sledují spíš pro pobavení. "Člověka potěší, že jsou na světě větší exoti, než je on sám," uvádí úsměvně. Jiní usoudili, že je lepší zůstat sám, než jít na schůzku s někým takovým.

"A potom by měl jít člověk s někým na schůzku. Toho budu raději ušetřená. Jak tak koukám, tak jsou větší úchylačky ženský," napsala Lenka, která si u komentáře vysloužila mnoho souhlasných "lajků".

Související články

Další články