Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Diváci se smějí České televizi za bizarní roušky na zip: Je to stejné jako prezervativ s dírou, píší

Diváci se smějí České televizi za bizarní roušky na zip: Je to stejné jako prezervativ s dírou, píší
Zdroj: reprofoto ČT art
+ Dalších 8 fotografií
Koncert v rouškách
Benefiční koncert České filharmonie, který se vysílal na ČT art zaujal nejen skvělou hudbou. Řada diváků se pozastavila především i nad bizarními rouškami na zip, které hudebníci měli. Na sociálních sítích se nyní všichni vysmívají České televizi za nevšední roušky.

Hudebníci z České filharmonie se sešli v pražském Rudolfinu, kde uspořádali charitativní koncert. Během koncertu se podařilo vybrat více než 750 tisíc korun, které nyní poputují nadaci Život 90 na pomoc osamělým seniorům.

Výsměch diváků

Krom toho, že hudebníci předvedli skvělý výkon, také zaujali nevšední ochranou dýchacích cest. Aby mohli hudebníci zahrát na dechové nástroje, měli na sobě roušky na zip. České televizi se za to teď vysmívají lidé na sociálních sítích. Roušky na zip jim přijdou bizarní a zbytečné.

‪"Na ČT art Česká televize opět vynikající a benefiční koncert Česká filharmonie na podporu seniorů. Co je ale podle mě světový unikát (nebo já to aspoň nikdy dřív neviděl), tak jsou roušky pro flétnisty se zipem a dokonce roušky pro samotnou flétnu. Podobně hrají umělci i na lesní roh," ťukal si na čelo jeden z komentujících.

Většina komentujících pak přirovnávala roušky se zipem k prezervativu s dírkami. "Hezký příklad toho, jak pravidlo může přerůst v idiocii. Panebože, proč si ty roušky nesundají? Rouška se zipem bude zhruba tak stejně účinná, jako prezervativ s dírkami, aby penis mohl lépe dýchat," napsal další z diváků. Podívejte se do fotogalerie na fotky bizarních roušek.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy