Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Diváci se bouří proti trojici vítězů v Talentu: Co jim tak neskutečně vadí?

+ Dalších 14 fotografií
talent
Sedmá řada show Česko Slovensko má talent je za námi. Na prvním místě se umístila a pohádkovou výhru si odnesla Nikoleta Šurinová, v těsném závěsu za ní rapper Boki a třetí skončila nevidomá Růžena Kováčová. Jak už to ale bývá, lidem se nikdy nezavděčíte. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Kdo měl podle lidí vyhrát a co mají proti všem třem vítězům?

Je úplně jedno, o jakou show se jedná, ale pokaždé, když mají vybírat výherce diváci, stejně se nakonec ukáže, že byli všichni nespokojení. Výjimkou není ani sedmá řada Česko Slovensko má talent.

Tu vyhrála teprve jedenáctiletá Nikoleta Šurinová, která má neskutečný talent na bubnování. Kromě výhry se může Nikoleta pyšnit vystoupením v italské Florencii se světovou kapelou Rockin‘1000. Přesto se najdou lidé, kteří razantně nesouhlasí s jejím vítězstvím.

„Nebyla špatná, ale promiňte, bylo více lepších vystoupení,“ komentuje úspěch Nikolety jeden z diváků. „Vždyť jí je teprve jedenáct let. Na něco takového nemůže být vůbec připravená,“ tvrdí v komentářích dal­ší.

Najdou se bohužel i takoví, kteří si myslí, že um malé Nikolety není žádný talent, nýbrž mlácení do bubnů. „Bože, to snad není možné, byly tam některé úžasné věci a ono to vyhraje dítě, které mlátí do bubnů, kam ten svět spěje.“

„Měl to vyhrát rapper Boki. Byl fenomenální,“ rozčiluje se jakýsi Josef. „Vítězka ano, ale druhé a třetí místo byla šílenost,“ nemůžou se lidé shodnout. V komentářích na sociálních sítích se objevují i takové názory, že nevidomá Růžena Kováčová má sice skvělý hlas, ale zase se to všechno jelo přes city a hluboký lidský příběh.

A jaký je váš názor?

Mohlo by vás zajímat

Další články