Zábavný pořad tentokrát dost naštval své fanoušky. Podle diváků vyhrála Anička neprávem a měl vyhrát Miroslav Etzler nebo Marta Jandová. Jenže porota mladou zpěvačku ohodnotila tak nadprůměrně, až tím zvedla ze židle lidi, kteří na Tvář včera koukali.

Talentovaná Anička byla blahem bez sebe, že konečně také stanula na stupni vítězů. Jenže to ještě netušila, jakou vlnu kritiky tím spustí. Fanoušci se bouří, celá soutěž jim přijde trapná a zmanipulovaná. Co všechno této nebožačce vzkazují? To si bohužel nedá za rámeček.

„Už jsem dávno pochopila, že tato ‚show‘ není pěvecká ani žádná talentová soutěž, kde by opravdu kvalifikovaná porota hodnotila dle podaných výkonů … ale hodnotí se tak, aby každé kolo mohl vyhrát jeden soutěžící a věnovat tak výhru pro svůj účel. Protože kdyby to byla opravdu ‚soutěž‘, tak jednoznačně Slováčková by byla zrovna mezi těmi, která by ‚vypadla‘ hned v prvních kolech, a naopak Cina by musel vyhrát opakovaně, a to přeci by nebylo vůči ostatním soutěžícím fér, že? Takže lidi, pokud se na to chcete dívat, tak to berte tak, že je to prostě předem připravená show, která nemá nic společného s náhodou (výběr interpretů) a spravedlivým ohodnocením.“

„Tak nic proti Aničce, ale toto vítězství nechápu… Anička měla opět problémy písničku udýchat, no nic moc.“

„Tohle vyhrálo? Neznám ani dementní originál hovadský písně. Snad se má napodobovat kvalita a ne úchylárny!!!“

„Tady je vidět, jak je to trapně nahrána kamufláž. Není to vůbec hodnocené podle toho, jak má být. Anička byla dnes hodně dobrá, ale rozhodně ne nejlepší. Druhá řada Tvojí tváře nemá absolutně žádnou úroveň, je to totálně odfláknutej propadák.“

A to nejsou jediné komentáře na Facebooku, které odsuzují vítězství dcery Dády Patrasové. Redakce eXtra.cz už v minulosti psala, že hodnocení interpretů je dost na pováženou a že to vypadá, jako by to bylo celé domluvené. Tak je vidět, že nejsme jediní, kdo si toho všiml. Tak uvidíme v dalším díle, jestli výhru dají zase někomu z lítosti.