Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Část diváků kritizuje novou řadu show Tvoje tvář má známý hlas: My ty lidi neznáme

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
kritika
V sobotu televize Nova odvysílala první epizodu šesté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Jako soutěžící se představili Roman Zach (46), Kateřina Brožová (51), Ján Jackuliak (41), Zuzana Norisová (40), Robert Urban (33), Kateřina Marie Fialová (22), Marek Lambora (24) a Debbi (26). Většinu z nich ovšem diváci neznají a i to se podepsalo na jejich hodnocení. O této řadě dříve oblíbené show si dle reakcí na sociálních sítích dobrý obrázek neudělali.

Televize Nova v sobotu odvysílala premiérový díl šesté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Porota zůstala ve stejné sestavě jako vloni, sedí v ní tedy Jakub Kohák, Janek Ledecký a Aleš Háma – tuto sestavu během každého dílu rozšíří speciální host. Diváci tedy u televizních obrazovek sledovali výkony nových soutěžících. Premiéra však dle reakcí na sociálních sítích neměla moc velký úspěch.

„Mně se to nelíbilo, skoro nikoho tam neznám a bylo to divné. První řady byly lepší,“ vyjádřila se na Facebooku Simona. „Moc to kleslo, písničky hrozný, herci, co pomalu neznáme, vůbec takový nezáživný. V polovině jsem to vypnula,“ napsala Irena. Pozitivních hodnocení se v komentářích našlo jen málo, zato těmi negativními, z nichž některé naleznete v galerii, se to jen hemžilo.

Diváci se vesměs shodovali na tom, že první řada byla nejlepší a každé další pokračování je podle nich o úroveň horší. Šestá řada však teprve odstartovala, a tak mohou sledující ještě změnit názor. Jak se nová Tvář líbí vám?

Související články

Další články