Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Diváci reagují na odchod Godly ze StarDance: Je to soutěž o tancování, ne o chození!

Taneční pár Zdeněk Godla a Tereza Prucková.
Zdroj: Se souhlasem ČT
+ Dalších 5 fotografií
Reakce diváků

Během sobotního dílu StarDance vypadly neočekávaně dva páry. S diváky se museli rozloučit Simona Babčáková s tanečním partnerem Martinem Prágrem a také herec Zdeněk Godla s tanečnicí Terezou Pruckovou. Páry během večera předvedly tři tance, a to paso doble, tango a rumbu. Co na čtvrtý soutěžní večer říkali diváci?

Taneční soutěž StarDance zkomplikoval v minulém týdnu koronavirus. Moderátorka Tereza Kostková byla pozitivně testována na covid-19, a proto musela do karantény a spolu s ní i pět dalších účastníků. Mezi nimi byla i herečka Simona Babčáková, která nebyla očkovaná, a její tanečník Martin Prágr. A protože se nemohla zúčastnit ani dnešního večera z důvodu nemoci, je podle pravidel StarDance diskvalifikovaná a soutěž tak opustila.

„Chápu, že jsou to pravidla pořadu ze zahraničí, ale tohle je vážně podpásovka. Simona mohla vyhrát a jen kvůli nemoci to nemůže dokázat?” rozčilovala se na sociálních sítích uživatelka Romana. Na Simonku jsem se těšila nejvíc. Jsem zaskočena, ach jo,” posteskla si komentující Andrea. Soudě dle komentářů je vidět, že měla Babčáková veliký zástup fanoušků, kteří jí v soutěži fandili a odchodem byli zaskočení.

„Charisma z něj jen září”

Na konci večera modedátoři Kostková a Marek Eben oznámili ještě druhý pár, který musel soutěž pro nejnižší počet bodů opustit. Byl to herec Zdeněk Godla a jeho taneční partnerka Tereza Prucková. Pár měl během večera zatancovat , ale spousta lidí si stěžovala, že Godla jen chodí a netancuje.

Jsem ráda, že vypadl Zdeněk, protože tohle je soutěž o tancování a ne o chození. To už i Pavlásek byl lepší,” zareagovala v komentářích uživatelka Lenka. „Byli zkrátka nejslabší,” přidala se další uživatelka Petra.

Naopak v komentářích převažovali ti, kterým budou Godla s Pruckovou chybět. Bude mi chybět především ta jejich autenticita. Díky ní byl pan Godla výjimečný a díky tomu, že se bral s nadhledem a svými komentáři bavil okolí, mě vždy pobavil,uvedl komentující David. „Zdeněk mi bude chybět pro jeho humor a herectví. Moc obdivuji, jak se snažil, že to nevzdal, že se zlepšoval a že opravdu tančil. Charisma z něj jen září,” napsala do komentářů uživatelka Simona.

Související články

Další články