Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Diváci poukazují nejen na špatný střih Svatby: Natálčina henna mizí a znovu se objevuje

Diváci poukazují nejen na špatný střih Svatby: Natálčina henna mizí a znovu se objevuje
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
reakce lidí
Ve středu mohli televizní diváci sledovat nový díl pořadu Svatba na první pohled. Citlivější duše si všímají, že se úplně nedaří stříhat záběry tak, aby na sebe navazovaly. Kromě toho, že diváci už celému konceptu reality show moc nevěří, velmi jim vadí to, že jednou mají děvčata vlasy či nehty takové, za pět minut jiné a za dalších pár minut stejné jako v prvním záběru.

"Vymyšlený divadlo! V minulém díle už neměla Natália na ruce ornament z henny. Na začátku dnešního dílu ho na ruce měla a v polovině dílu ho zase neměla. Tendenčně natočené a amatérsky sestříhané," kroutí hlavou diváci. "Hennu taky doma sledujeme, jak se mění před očima. Je to fraška celé," přidávají se další.

"Rozbitá hlava, pak dlouhé vlasy, díra žádná. Zrovna jsem si říkala, kdo tohle stříhá," uvažují další, kteří si všímají podobných scén. Někteří diváci reagují například i na to, že mají nevěsty přes den určitou barvu nehtů a v noci zase jinou.

Je to prostě divadlo, stěžují si diváci

Co je však hlavním důvodem, proč diváci nadávají? Nejvíce je štve na celém pořadu to, že zřejmě ani nemusí být pravdivý. Ačkoliv si TV Nova stále stojí za svým, že jde opravdu o sociální experiment a nevyskytují se v něm žádní herci, televizním divákům přijde velmi zvláštní, že si už čtvrtý ženich Radek Stöber a druhý ženich Pavel Dlesk zahráli v jiných pořadech.

"Asi to jsou opravdu jen komparzisti, což ztrácí na hodnotě sledovanosti," míní divačka. "Chlapi jsou hlavně herci - komparsisté z televizních pořadů a různých reality show. Normální chlapi se nepřihlásili. Takže asi i ty baby musí trochu hrát, protože vědí, že se asi pod čepec nedostanou. Je to prostě divadlo," stěžuje si další.

Diskuze na téma submisivních ženichů

V diskuzích se také řeší to, proč se pánové tak snaží, zatímco se k nim jejich manželky nechovají příliš hezky. Je za tím snad nízká sebeúcta?

"Proč mám pocit, že všechny čtyři nevěsty jsou dominantní a ženichům je úplně jedno, koho dostali, hlavně že mají ženskou a dělají vše proto, aby se jim podřídili? U nevěst byla vidět velká nespokojenost už při obřadech a chlapi? No, prostě hezká skořápka, a to nám stačí, že by opravdu bylo to mužské pokolení tak jednoduché?" vznesla dotaz jedna z divaček show.

"Tak ona je většina mužů takhle submisivní. A co jsem si všimla, tak spíš ti inteligentní. Naopak čím větší blbec, tím víc ženskou buzeruje," přidala se k diskuzi Petra. "Ano přesně, všichni čtyři chlapi jsou naprosto spokojení s tím, co jim přidělili. Taky jsem se nad tím pozastavila. Je to zvláštní. Ani jeden chlap neřekl, že by se mu nevěsta nelíbila nebo mu na ní něco nesedělo. Čím to asi je? Jsou ti chlapi tak splachovací, flegmatici, nebo prostě jednočipoví?" polemizovaly spolu ženy v komentářích.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy