Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Diváci Peče celá země mají jasného favorita: Zrzavé kulinářské tornádo Petra je vítěz

Zdroj: Česká televize archiv
+ Dalších 22 fotografií
peče celá země
Kulinářská show Peče celá země se pomalu, ale jistě blíží do finále. Ze všech soutěžících zbyli už jen čtyři. Dnes večer se dozvíme, kdo další opustí soutěž a skončí tak před branami finále. Lidé na sociálních sítích ale mají jasno. Podle nich by si nejvíce výhru zasloužila Petra. Sympatická zrzka Petra se v pečení vyzná a její kulinářské počiny jsou skvostné.

Soutěžící ztrácejí pevnou půdu pod nohama

Kulinářská show Peče celá země se blíží do finále a dnes se rozhodne, kdo skončí před jeho branami. Soutěžící se dušují, že mezi nimi není žádná rivalita a všichni se k sobě chovají přátelsky a pomáhají si.

Přitom mohli minulou sobotu diváci vidět jeden z nejnapínavějších dílů. V minulém kole to vypadalo, že téměř všechny soutěžící zasáhla pořádná dávka smůly. Jenda působil na začátku velmi sebevědomě, ale když přišla na řadu technická výzva, padalo mu z ruky, co mohlo.

„Flambování se nebojím,“ vykřikoval Jenda, jehož dort Pavlova nedopadl rozhodně nejlépe. Daleko hůř na tom byla ale Lucie. Té se nepovedl knedlík ani dort a letěla z kola ven.

Tohle tornádo musí vyhrát

I přesto, že bylo minulé kolo trochu vyhrocenější, tak kulinářské tornádo Petra zvládla obě výzvy natolik dobře, že je pro mnoho lidí jasnou favoritkou. "Petra mi je hrozně sympatická. Je to takové zrzavé tornádo. Moc jí držím pěsti," píše se na sociálních sítích.

"Moc mě to baví. Petra je tak milá a vždy přispěchá s pomocnou radou. Anička mě baví, má obrovský smysl pro detail. Vždy se těším, co zase vymyslí za dekoraci. Jeník i Pavlínka jsou obrovský bojovníci. Je to těžké určit jednoho z nich," zní další z komentářů.

V těsném závěsu za favorizovanou Petrou je právě Anička, která je velmi šikovná a zručná. Jak to nakonec dopadne?

Související články

Další články