Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Diváci o snímku Martin a Venuše: Stokrát omletý příběh, těžce sterilní, zní kritika

Zdroj: Bioscop
+ Další 4 fotografie
FILM
Romantická komedie Martin a Venuše u diváků příliš neobstála. To hlavní, co přidávalo body v hodnocení, byl možná tak soundtrack a také hlavní protagonistka Kristýna Boková (39). O získání lepšího hodnocení za příběh se však podle názorů diváků mluvit nedá. V hlavní roli s Bokovou stál Marek Taclík (47).

Nadějná výtvarnice Vendula se v příběhu seznámí na vernisáži se svým budoucím partnerem Martinem. Dokonalý vztah vyústí v manželství a příchod holčičích dvojčat a kluka. Manžel Martin se honí za kariérou ve firmě vyvíjející hračky, aby zabezpečil své nejdražší, a z výtvarnice je najednou máma na plný úvazek. Manželský pár se pak vsadí, že Martin převezme povinnosti jeho ženy Venduly. Jak tohle asi dopadne?

U diváků snímek Martin a Venuše však příliš velké ovoce nenesl. Zachraňoval to podle nich pohled na krásku Kristýnu Bokovou a někomu se líbila celá herecká sestava, jen Jan Budař se zdál některým divákům jako po „lobotomii“. Marek Taclík, představitel Martina, byl spíše nevýrazný. Někdo ocenil pouze hudební podtext.

Vše zachraňovala Kristýna Boková

„Stokrát omletej příběh se omlel po stoprvní, úžasný a geniální. My kluci se můžeme alespoň kochat pohledem na Kristýnku, ale aby si užily tenhle film i holky, zbejvá jim jediná možnost, myslet při jeho sledování na mě,“ stojí v kritice jednoho z komentujících.

„Na tomhle filmu nic moc extra není. Snad jenom skladba herců se tu sešla poměrně slušná. Jenže co je to naplat, když se tu například Honza Budař chová jak po lobotomii mozku. Ona to v některých filmech může být legrace, ale když už to pak působí, jak kdyby parodoval sám sebe, tak je něco špatně. A o tom je vlastně celý film. Nejdrsnější (pozitivní stránka filmu) na tom všem byly ty rozcapený holčičky, který, když mohly, tak řvaly… a řvaly opravdu festovně. To se jim upřít nedá. Celkově ale nic moc, takový slabší průměr,“ myslí si jiný uživatel.

„Těžce sterilní. Chlumský je nula a jeho dvě pseudoscenáristky jakbysmet. Nebýt Hrůzy ve slušné formě a uhrančivého pohledu Kristýny Bokové, tak se jedná o jasný odpad. Doporučuji již nevylézat z televizní žumpy,“ napsal znechucený divák.

A jak vnímáte tento snímek vy? Líbí se vám romantická komedie Martin a Venuše?

Související články

Další články