Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Diváci novou show Hanychové bez Soukupa chválí: Lepší podívaná než na namyšleného Jaromíra, píší

Zamilované hrdličky Agáta Hanychová a Jaromír Soukup.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
reakce

TV Barrandov odvysílala premiérový díl nové show Agáty Hanychové (37) s názvem Holčičky, která je náhradou za pořad Agáta Jaromíra Soukupa, jenž skončil po necelém měsíci. A je zřejmě dobře, že dál nepokračuje. Diváci se totiž na Instagramu většinou shodují, že jsou Holčičky daleko lepší a uvolněnější podívanou než show, ve které Agáta vystupovala se svým partnerem Jaromírem Soukupem (53). Ač si mediálního magnáta zprvu Agátiny "holčičky" pochvalovaly, později po několika epizodách rychle otočily.

Agáta Hanychová nám prozradila, že show Agáta Jaromíra Soukupa skončila. Avšak bývalá modelka z obrazovek TV Barrandov zcela neodešla, nově se bude pravidelně objevovat v show Holčičky, kam do prvního dílu pozvala svou dobrou kamarádku Ornellu Koktovou.

"Bude to holčičí show, kde se bude vařit, ale také se budou řešit děti, těhotenství a bude to od úterý každý den," avizovala Agáta pro eXtra.cz.

První odvysílaný díl se podle diváků skutečně povedl nad očekávání. Už v první epizodě bylo znát, že v show Holčičky Agáta plave jako ryba ve vodě.

Navíc působila velmi uvolněně, což se nedá říci o účinkování v show Agáta Jaromíra Soukupa, kde ji partner často komandoval a některé díly působily tak vyhroceně, až se divák mohl cítit i přes obrazovky nekomfortně jako páté kolo u vozu.

Reakce diváků

Netrvalo dlouho a diváci zareagovali na první odvysílaný díl show Holčičky.

"Určitě lepší podívaná než na Jaromíra, který neustále Agátu poučoval a ukazoval, že umí vše nejlíp. Je hrozně namyšlený člověk a s těmi legrace není, jsou spíš k pláči než k smíchu. U Holčiček se i nasměju, takže za mě palec nahoru," uvedla jedna z divaček na Instagramu Agáty Hanychové.

Diváci se v drtivé většině shodují. "Bylo to skvělé a Ornella byla výborným hostem. Těším se na další díl," napsala další fanynka. "Tenhle pořad se vážně povedl. Jste s Ornellou super. Aguš je neřízená střela, ale upřímná, proto ji sleduji. Díky za zlepšení nálady," podotkla divačka.
Konec show Agáty Jaromíra Soukupa se lidí tolik nedotkl, právě na Instagramu je totiž znát, jak nepříjemná podívaná to pro některé byla. "Tak jsem taky zkoukla jeden díl a teda mazec, jak nechutně spolu mluví po 4 měsících vztahu," svěřila se paní Eva, kterou doplnila další sledující. "Viděla jsem půlku dílu show Agáta Jaromíra Soukupa, ale zamilovanost a partnerství nikde," stojí na Instagramu Agáta Jaromíry Soukupa.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy