Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Diváci nezvládají násilí ve filmu Nabarvené ptáče: Při útěcích z kina došlo i ke zraněním

Zdroj: Bioscop
+ Další 2 fotografie
drsné
Snímek Václava Marhoula Nabarvené ptáče, který se odehrává v období holokaustu, je pro mnohé diváky po celém světě příliš velkým soustem. Podle britského serveru Dailymail.co.uk se někteří snažili z kina utéct tak moc, až při tom zranili sebe nebo dokonce i někoho jiného. Film zcela explicitně ukazuje všemožné násilí, znásilňování, incest, vraždy i pohřbívání zaživa a útěky z kinosálů dokazují, že zřejmě bude vhodný jen pro opravdu silné povahy.

Zatímco čeští diváci na premiéru snímku Nabarvené ptáče mohou do kin vyrazit až dnes, v několika zemích po celém světě už se na něj lidé vydali. Mnoho z nich však během pár minut v sedadle sál znovu opustilo a s těžkým pocitem odešlo domů.

Premiéra snímku proběhla na festivalu v Benátkách, kde lidé údajně opouštěli kinosál ve velkém. Snímek totiž prý obsahuje velmi brutální záběry, které dokáže jen málokdo ustát. Bez odcházejících lidí se neobešla ani premiéra v Torontu, kde dokonce mělo dojít i ke zraněním.

Podle serveru Dailymail.co.uk jedna velmi elegantně oděná žena ze sedadla vstala během svého útěku tak rychle, že praštila diváka, který seděl vedle ní. Divák mužského pohlaví pak měl prý z kinosálu utíkat tak rychle, až zakopl na schodech, na které spadl celým tělem.

Snímek je zřejmě skutečně velmi autentický a přesně, jak režisér Václav Marhoul chtěl, ukazuje období holokaustu tak, jaké skutečně bylo. Tento brutální pohled do minulosti však pravděpodobně není pro každého.

Související články

Další články