Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Diváci nevěří smrti Čestmíra Mázla z Ordinace. Může se ještě vrátit zpátky?

Čestmírovi zemřely téměř všechny ženy.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
reakce

Diváci Ordinace v růžové zahradě 2, kterou vysílá platforma Voyo, zažijí šok! Po dlouhých 17 letech opustí seriál všemi milovaný Čestmír Mázl, kterého ztvárnil Petr Rychlý (56). Někteří z fanoušků však věří, že se všechno ještě v dobré obrátí a jejich oblíbený gynekolog "vstane z mrtvých".

„Na kolonu, ve které váš muž cestoval, zaútočilo komando drogového kartelu. Váš manžel byl bohužel mezi postřelenými. Umřel na místě spolu s pěti dalšími lidmi,“ vyslechne si v dnešním díle nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 manželka Čestmíra Mázla Alena (Michaela Badinková). Její manžel, kterého hraje Petr Rychlý, totiž odjel na lékařskou misi do Mexika.

Fanoušci seriálu jsou v naprostém šoku. "To je vtip NE???!," napsala do facebookové diskuze uživatelka Kristýna.

Strašlivou smrt, která Čestmíra potká, podle některých diváků scenáristé přehnali. "To už ani není Ordinace, to už je z toho kriminálka, úplně jste to pokazili...," smutní Petra. "Dostihl ho drogový kartel, tvl těžko mohli vymyslet větší slátaninu," reaguje Olina. "Tak to už je hodně přes čáru," píše další.

Teorie o návratu Čestmíra

Zarytí fanoušci však doufají, že se jejich oblíbený gynekolog do seriálu vrátí. Dokonce mají teorii, jak by se to mohlo odehrát. "Darek odcizil v bytě Mázlů i nějaký pas. Kdo ví, jestli nedošlo k záměně a nebožtík může být i Darek," myslí si Libuše. "A pak se Mázlová vzbudí po pár dílech, jako že se jí to zdálo a Čestmír bude živý a zdravý. Jako to udělali v seriálu Dallas s návratem mrtvého Bobbyho," dodala Jana.

Názor manažera

Možná však všechno bude jinak. Deník Aha! kontaktoval manažera Rychlého a ten rázně tvrdí: „Petr v Ordinaci rozhodně nekončí!“ Televize Nova navíc přiznala, že by se měl Čestmír objevovat ve snech své manželky, napsal Blesk.

Tento napínavý díl je již dnes na Voyo. Kromě tohoto zvratu se završí další dějové linky zimní sezony. Hned 3. února se však na Voyu budou moci diváci těšit na nové příběhy s novými i starými hrdiny a také na jeden velmi žádaný návrat. Kdo to asi bude?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy