Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vztek diváků kvůli postupu Pavlíny Lubojatzky: Pepa byl podle nich mnohem lepší

Vztek diváků kvůli postupu Pavlíny Lubojatzky: Pepa byl podle nich mnohem lepší
Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
MasterChef
V úterý opustil MasterChef Česko 2020 Pepa Nemrava, který byl u diváků velmi oblíbený. V rozstřelu se ocitl po boku Pavlíny Lubojatzky, která nakonec postoupila do dalšího kola. Diváci Pavlínu nemohou vystát a zuří, že postoupila.

V MasterChefovi Česko 2020 už pořádně přituhuje. Pořad už jde pomalu do finále, přičemž v příštím díle se představí už jen čtyři soutěžící. Úterní druhá výzva se podle poroty nejvíce nepovedla Pavlíně a Pepovi

Diváci zuří

Nakonec na balkón odešla Pavlína a Pepa soutěž MasterChef Česko opouští. Diváci kvůli postupu Pavlíny zuří. "Katastrofa. Jak může jít Pepa domu, když vařil jako jeden z nejlepších. Strašný," píše se v komentářích.

"Tak tohle je už trapný! Pepa by si to zasloužil mnohem víc, než tahle uječená pipka," napsala jedna z divaček. "Pepovi sem moc fandila, skromný člověk, skvělý kuchař.. Ale opět se dostala nahoru ta hulibalda," komentuje divačka.

Takže jako nedokáže udělat ani vývar, ale jde do top 4 tak. Možné je už vše," zuří divačka. "Tak tohle je fakt nehoráznost. Fakt trapný. Sprosťárna vůči divákům," stěžuje si komentující.

"Když vynechám osobní sympatie, tak Pepa prostě byl určitě lepší kuchař, než Pavlína. Pepovi se jídlo málokdy nepovedlo a Pavlíně se jídlo málokdy povedlo. Pepa byl podle mého názoru v první polovině soutěže adept na výhru, pak se přidal Pavel a Roman. Už jenom z tohoto hlediska je nesmysl, že Pavlína jde na balkón a Pepa domu. Teď už mám prostě potvrzené, že to určitě není poctivé," upozornila divačka.

Jiní to však ale berou s humorem. "Dneska jsem se ale hodně nasmála. Jak na konci sama Pavlína nevěřila svému postupu. Už ani ona to nechápe. Tak to je nejvíc."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy