Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Diváci nadávají na televizi Prima: Na tom chudákovi z Prostřena se snaží jen vydělat!

Prima do svého pořadu Prostřeno vybírá velké exoty, ale tenhle týdne podle diváků hodně přestřelila. Podle nich není bordelář David duševně tak zcela v pořádku a je ostuda, že se mu lidé za jeho výkon smějí. Takový člověk se na obrazovkách objevit neměl!

„Ten člověk není evidentně psychicky v pořádku, a tudíž ho vůbec neměli do pořadu brát. Směje se mu jen hlupák,“ komentuje rozhořčená divačka.

„Je sociálně zanedbaný, to je vše. Jídlo bych tedy taky nesnědla, ani neschvaluji ten brajgl, no Prima chtěla změnu, což se povedlo. Je mi ho líto,“ píše další.

Hned v pondělí překvapil David své hosty první večeří u sebe doma. Přivedl je do neuvěřitelného bince a soutěžící se štítili najíst. Nyní je z Davidova chování patrné, že si za celou situaci opravdu nemůže. Sice se opravdu hodně snažil, ale zůstal nepochopen.

„Lidi si ze mě dělají srandu, ale nechápu proč. Dobře, přiznávám, že tam možná trochu nepořádek byl, ale nic velkého, co z toho všichni udělali. Já jsem se svým výkonem a svým bytem spokojen,“ prozradil redakci eXtra.cz David ze Znojma.

Diváci si stěžují, že se televize neštítí ničeho a Davidem si jenom zvyšuje sledovanost. „Tenhle pořad už dávno není o vaření,“ uzavírá další zklamaný divák.

Související články

Další články