Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Diváci nadávají na seriál To se vysvětlí, soudruzi! Je to paskvil, zlobí se a chtějí zpět Smysl pro tumor

Jan Cina, Jiří Macháček. Anna Fialová a Leoš Noha v komediálním seriálu To se vysvětlí, soudruzi!
Zdroj: Se souhlasem ČT
+ Dalších 16 fotografií
Reakce

Na České televizi odstartoval nový seriál To se vysvětlí, soudruzi!, který nahrazuje mezi diváky velmi oblíbenou sérii Smysl pro tumor. Ačkoliv je snímek napěchovaný slavnými celebritami, oblibu si mezi veřejností nezískal. Jak lidé zhodnotili první díl?

Seriál To se vysvětlí, soudruzi! z dílny režisérů Matěje Chlupáčka a Michala Samira si na ČSFD vysloužil po prvním díle 64 procent. Krimikomedie vypráví příběh o výzkumné laboratoři československých odborníků, kteří řeší paranormální jevy. Spolupracují s policií a pomáhají jí odhalovat mysteriózní zločiny. V seriálu figurují i nadpřirozené bytosti, hlavně mimozemšťané.


V nové sérii se objevily známé tváře jako například herec Leoš Noha, Jiří Macháček, Jan Cina či herečka a zpěvačka Anna Fialová. Ta se o své roli rozpovídala v rozhovoru pro Českou televizi. "Hraju ženu estébačku, která v jedné scéně spráská osm chlapů na hromadu. To je dostatečný náznak toho, o jakou míru nadsázky nám šlo. Štěpánka Snížková je pro mě vlastně takovou permanentně naštvanou animovanou postavičkou," svěřila se Fialová.

Reakce diváků

Nový seriál nahradil v nedělním večerním slotu na České televizi Smysl pro tumor, což mnozí oplakali. Tento pořad s nepříjemnou tematikou si totiž diváci oblíbili. A jak po prvním díle vypadají reakce diváků právě na To se vysvětlí, soudruzi!?

"Nelíbilo se mi to. Nepřišlo mi to vtipné. Když se někdo snaží smíchat komedii, krimi a sci-fi, navíc v retro podobě, vyleze z toho paskvil jako je tohle," okomentovala Dagmar na Facebooku. "Jak tohle můžete vypustit do TV hned po Tumoru?" napsala naštvaně Anežka.

Doporučené video: Rozhovor s Filipem Březinou o seriálu Smysl pro tumor.

Podobných komentářů byla celá řada a některým lidem se nelíbí to, jak tvůrci nakládají s historickými reáliemi. "No fujtajksl, to se ale nepovedlo! Bagatelizace práce StB určitě udělá radost nejedné rodině, které StB udělala ze života peklo v bývalém režimu," zareagovala Lenka. "20 minut je na sledování takové slátaniny až moc. Přepínám," okomentoval Stanislav.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy