Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Diváci mudrovali zbytečně: Vítězka talentu Margaréta překvapila, nebyla vůbec favorit

Zdroj: instagram
+ Dalších 19 fotografií
česko slovensko má talent
Dnes večer proběhlo finále talentové soutěže Česko Slovensko má talent. Ještě dřív než finále začalo, tak diváci měli o favoritech na sociálních sítích jasno. Zpěvák Daniel Zappi, jedenáctiletý hoch Samuel Rychtár a osmiletá Katja a jedenáctiletý Nikita. Tak zněly jména horkých favoritů na první příčku. Bohužel Katja a Nikita se nemohli předvést svoje vystoupení kvůli zranění. Boj mezi finalisty byl vyrovnaný, ale nakonec show vyhrála talentovaná Margaréta Ondrejková.

Smutné překvapení na poslední chvíli

Tento rok v show Česko Slovensko má talent jasně platí, že lidé na sociálních sítích si můžou myslet a psát co chtějí, ale výsledek může být úplně jiný. Těsně před sobotním velkým finále se na to na všech frontách hemžilo rozumbrady a odborníky na talentové soutěže.

Hovořilo se o třech jasných finalistech. Jedenáctiletý hoch Samuel Rychtár se zjevil na jevišti s kytarou a zazpíval píseň, kterou sám složil. Na svůj věk je velmi talentovaný a když se bude snažit, jistě má šanci prorazit.

Dalším favoritem byl modrooký fešák Daniel Zappi. Talentovaný zpěvák je v civilu italsko-britský učitel. Žije v Praze společně s jeho slovenskou manželkou. Rovnou do finále ho poslala porotkyně Diana Mórová, když stiskla zlatý bzučák.

Poslední favority podle lidí ale potkala smůla. Osmiletá Katja a jedenáctiletý Nikita si získali přízeň porotců i diváků, ale na finálovém večeru nemohli vystoupit kvůli zranění. „Je nám to líto, ale zdraví je na prvním místě. Katja a Nikita nemohou kvůli svému zranění předvést vystoupení,“ rozloučila se dvojice na Instagramu.

Vítěz

Do úplného finále se dostali tentokrát zpěváci. Samuel Rychtár byl dobrý tip lidí, protože on byl jedním z těch, který se dostal až do super finále. Jeho soupeřkou byla mladinká zpěvačka Margaréta Ondrejková.

Finále bylo velmi vyrovnané a oba dva soutěžící předvedli perfektní výkony. Nakonec zvítězila půvabná Margaréta Ondrejková.

Související články

Další články