Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Diváci MasterChefa zuří: Mezi TOP 3 měla být Ivka, Pavlína na balkóně nemá co dělat píší

Diváci MasterChefa zuří: Mezi TOP 3 měla být Ivka, Pavlína na balkóně nemá co dělat píší
Zdroj: Archiv Pavlíny Lubojatzky
+ Další fotografie
MasterChef
V úterním díle MasterChefa Česko 2020 se diváci rozloučili s Ivkou. Mezi nejlepší tři amatérské kuchaře se dostali Pavel, Roman a Pavlína. Divákům se samozřejmě složení TOP 3 nelíbí. Místo Pavlíny by raději v semifinále viděli Ivku.

Úterní díl MasterChefa Česko 2020 byl pro diváky samé překvapení. Začalo to návratem šesti soutěžících, jež vypadli v předchozích dílech. Pomáhali Pavlovi, Ivce a Pavlíně při vaření v první výzvě. Další překvapení pak bylo, že Pavlína po první výzvě odešla na balkón, kde už čekal semifinalista Roman.

Diváci zuří

V druhé výzvě se utkal Pavel s Ivkou, přičemž porota rozhodla, že Pavel předvedl lepší výkon. MasterChefa tedy opustila Ivka a skončila tak na 4. místě. Diváci kulinářského pořadu zuří. Nelíbí se jim, že mezi semifinálovou trojicí je i Pavlína.

Podle mnohých měla na balkóně místo Pavlíny stát Ivka. "Pavlina měla Pepu jinak by to sama nedala. Je mi lito Ivky, fandila jsem ji," povzdychla si jedna z divaček. "Ať už to dopadlo, jak to dopadlo, je to ostuda TV Nova, že vůbec dopustili, aby Pavlína stála na balkóně vedle dá se říct už profíků," postěžovala si další z divaček. "Co předvedla Pavlína za posledních 5 dílů? Už měla být dávno venku. Ivka předváděla pokaždé skvělý výkon. Uřvané Pavlíně se díky týmu po dlouhé době taky něco povedlo. Bravo. Pavlínko ale už ti nebude nikdo chránit prdel. Tak co v příštím díle...dáme hysterickou scénu vid, dlouho to nebylo," píše se v dále v komentářích.

"Pavlína nám oznámila, že nejraději vaří sama. Vzápětí už ale nedodala, že maso udělal Pepa, dezert udělala Evi. Díky nim šla nahoru. Humra by nezvládla a možná bychom viděli slzičku i při vaření, ne jen před ním," popisovala dnešní výkon divačka.

Někteří však neztrácí naději a věří, že Pavel i Roman Pavlínu v příštím díle porazí. "Kluci dejte Pavlíně už na prdel. Nemá tam co dělat už dávno," vzkázal fanoušek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy