Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Diváci Love Islandu mají jasno: Tyhle 2 holky nesmí vypadnout!

Love Island: Tyto dvě účastnice nesmí dle diváků vypadnout
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
Love Island

O nejméně oblíbených účastnicích reality show Love Island jsme už psali. Dívky z dnešního článku ale naopak podle zarytých fanoušků prostě nesmějí vypadnout. Mají totiž jasno, že jinak bude pořad nekoukatelný. Souhlasíte s jejich výběrem?

Mishala? Ne, tyto dvě kočky!

V jednom z minulých článků jsme psali, že divákům reality show Love Island chybí divoká rapperka Mishala Orth. To, zda se vyřazená kráska na ostrov lásky vrátí, zatím zůstává ve hvězdách. Psali jsme i o nejméně oblíbených soutěžících, kterými jsou podle diváků Naomi, Viviane a Mirka. Jenže na ostrově jsou i miláčci diváků, konkrétně blonďatá infuencerka Laura a hnědovlasá modelka Gabriela. A fanoušci se o své sympatie k nim nebojí podělit ani na sociálních sítích.

"Mishala mi tam chybí, ta to tam rozjížděla. Laura je tam prostě nejlepší a nejchytřejší," myslí si divačka Barbora. Oproti tomu Martina je díky odchodu Mishaly ráda. "Díky jejímu odchodu se na to dá konečně dívat. Laura s Gabi jsou zatím nejlepší," dodává. Vášnivě jí ovšem oponoval třeba pan Aleš s tím, že je Mishala nejlepší a pokud se do vily vrátí, je podle něj žhavou adeptkou na vítězku celé show. Na tom, že mezi nejoblíbenější ostrovanky Love Islandu patří Laura a Gabriela, se ale shodla většina fanoušků na sociálních sítích, kteří jen doufají, že dámy v žádném z nejbližších kol nevypadnou.

Lauře se přezdívá zlatíčko. Krásná influencerka si rychle získala srdce diváků, do Love Islandu šla s jasnou vizí - najít si vážný vztah. Gabriela zase působí na první pohled jako ledová královna. Živí se jako modelka. Předtím, než šla do soutěže, sama přiznala, že jí trvá dlouho, než se zamiluje a svému potenciálnímu partnerovi otevře své srdce.

Související články

Další články