Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Diváci ji už nechtěli? S Gábinou Partyšovou se ve Snídani s Novou nepočítá

Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
údajně končí
Gabriela Partyšová (41) už na Nově zažila i lepší časy. Momentálně se údajně řeší, co s pohlednou moderátorkou bude. Podle našich informací to nevypadá, že by se Gábina měla ve Snídani s Novou objevovat i v budoucnu. Kam má namířeno?

"Jsem hodně objektivní a vím, že člověk si pořád nemůže hrát na nějakou mladici. Jsem celkem sebekritická. Vím, že všechno má své hranice a člověk má vědět, kdy odejít a opustit své pozice," tak v minulosti mluvila Gabriela Partyšová (41) o tom, jak vnímá svou pracovní pozici. Tehdy dala rozhovor pro web idnes.cz.

Podle nových informací webu eXtra.cz a deníku Blesk to vypadá, že Gábina se už ve Snídani s Novou neobjeví. A není vůbec jasné, zda se na Nově pro zkušenou moderátorku najde jiná pozice.

"Na Nově jsou spokojení s tím, jak funguje dvojice Pavel Svoboda a Kristina Kloubková. Myslím, že do této dvojky se teď sahat nebude. Podle mě se Gabča do Snídaně už nevrátí, ale definitivní rozhodnutí ještě nepadlo. Říká se, že nikdy neříkej nikdy, ale tady bych si vsadil na konec," uvedl náš zdroj s tím, že v poslední době se ozývaly i kritické hlasy z řad diváků. Kam Gábina zamíří? Jisté je, že tahle kráska se netratí.

Související články

Další články