Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Diváci hrozí bojkotem Všechnopárty kvůli Bartošovi z Devadesátek. Drsná reakce rozhněvaného Šípa!

Všechnopárty.
Zdroj: Se souhlasem ČT, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Všechnopárty

Takto naštvaného jsme Karla Šípa snad nikdy nezažili. A mohou za to komentáře, které se objevily pod seznamem hostů, který byl zveřejněn na oficiálním facebookovém profilu Všechnopárty. Některým divákům se totiž nelíbila veřejná podpora Ukrajiny, kterou vyjádřili herci Kryštof Bartoš a Kamila Janovičová a Šípovi hrozí bojkotem. A co na to sám moderátor pořadu? Ten všechny kritiky zpražil jednou větou.

Všechnopárty je sice zábavný pořad, ale ani při něm nejde zavírat oči nad aktuálním děním na Ukrajině. Ne všichni diváci si to ale myslí. Některé z nich naštvalo, že herci Kryštof Bartoš a Kamila Janovičová dorazili do studia v tričkách podporujících Ukrajinu. Naštvaní diváci nyní hrozí bojkotem pořadu, přestože během celého natáčení show nedošlo k žádné jiné politické agitce.

Své naštvané diváky, kteří prý měli dokonce hromadně přepínat na jiný program, nyní na svém oficiálním facebookovém profilu zpražil sám moderátor Karel Šíp. Dva mladí herci, dvě trička, kterými projevili svůj názor. Nic víc. Jinak na to téma v celém pořadu ani slovo. A já žasnu, jak tahle nevinná věc dokáže vyvolat vlnu nenávisti u některých diváků, kteří hrozí, že se kvůli tomu na pořad nehodlají nadále dívat. Prosím vás, nedívejte se! Na slušné diváky se i nadále budu těšit,“ napsal a jasně tak ukázal své stanovisko.

Podle diváků si dovolili mnoho

Talkshow Karla Šípa patří k nejoblíbenějším pořadům v České republice, ale nyní to vypadá, že bude mít o pár desítek diváků méně.Úplně jsem si myslel, že jsem si pustil Otázky Václava Moravce. Nakonec jsem zjistil že je to Všechnopárty. Pane Šípe, vždycky jsem měl Váš pořad rád, tímto dílem jste svůj pořad posunul do kategorie politických debat a tím pádem jste ztratil část diváků,“ napsal na Facebooku jeden z uživatelů.

Oblíbený moderátor si do svého pořadu přizval herce Kryštofa Bartoška, který se proslavil v seriálu Devadesátky, a také Kamilu Janičovou. Ti dva sice mluvili hlavně o své práci, ale podle některých diváků si dovolili mnoho. Do studia totiž dorazili v modrých tričkách se žlutými nápisy, prostřednictvím kterých chtěli vyjádřit pomoc napadené Ukrajině.

Někteří si nebrali servítky

Ačkoliv Bartoš s Janovičovou samotnou Ukrajinu vůbec nezmínili, některé diváky naštval jen samotný fakt, že si na sebe vzali trička. „Kryštof Bartoš v přiblblém tričku žlutomodré barvy (za chvilku se z těch barev asi poděláte, ale co čekat od žumpy ČT), navíc navážející se do Ostravy, větší pablb tam už dlouho nebyl,” nebral si servítky uživatel Zdeněk.

„Taky mám dost, na začátku řekl p. Šíp, že je rád, že jsme si přepnuli od těch zpravodajských pořadů na jeho ZÁBAVNÝ pořad, a pak tam vleze tenhle, s prominutím vůl. Myslím si, že to p. Šíp nevěděl. Bylo vidět, že mu to milé nebylo, a stále mu naznačoval, aby si oblékl sako. Divím se, že ten 'borec' nám neukázal i modrožluté 'spoďáry',“ dodal další.

Naopak se ale našlo mnohem větší množství lidí, kterým se toto gesto mladých herců líbilo. Z nenávistných komentářů si nic nedělejte. Nechápu, proč mají tito lidé potřebu se takto vyjadřovat. Pokud se jim to nelíbí, není nic jednoduššího než se nedívat,“ napsala Karlu Šípovi jedna z divaček na sociální sítě. Pane Šípe, to že dva mladí herci projevili ve Vašem skvělém pořadu, a to beze slova, svůj názor, jsem nadšeně přivítal,“ doplnil další. Máte pravdu, ať se nedívají. Máte dost diváků, já vás budu sledovat stále. Váš humor miluju,“ napsala další věrná divačka.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy