Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kukačky na ČT: Někteří vzkazují, že z toho mrazí a druzí, že Ordinace je lepší

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 12 fotografií
seriál
Kukačky je třináctidílný seriál České televize od režiséra Bisera Arichtev, který pracuje s námětem výměny dětí. Jde o příběh mladých manželů, kteří zjistí, že jejich syn není ve skutečnosti jejich. K osudovému omylu došlo v roce 2006 v třebíčské nemocnici. Diváci dnes mohli vidět první díl a většina se shoduje na tom, že je to dobrý rozjezd slibného miniseriálu. Našli se ale i vtipálci, kteří si myslí, že mnohem lepší je Ordinace v růžové zahradě.

Třináctidílný seriál Kukačky začíná v malém českém městě, kde žije manželský pár v podání Davida Novotného a Sabiny Remundové.

Jedno lékařské vyšetření změní život postupem času spoustě lidem. Manželé po vyšetření zjišťují, že jejich syn patrně není skutečně jejich. Na druhé straně je rodičovský pár ztvárněný Martou Dancingerovou a Markem Adamczykem.

Diváci dnes mohli na České televizi vidět první díl a reakce jsou převážně velmi příznivé. „Zajímavé a bolavé téma. Herci úžasní. Sabina báječná a stejně David,“ pějí chválu lidé na sociálních sítích. „První díl a už z toho mrazí,“ pokračují.

„Tak tohle je velká bomba. Arichtev je prostě výborný, klobouček. A klučík, který hraje Kubu je jako profík. Top seriál, ten se povedl,“ zní další z komentářů. „První dojem super. Silné a citlivé téma, výborné obsazení. Moc se mi to líbilo, těším se na další díly, které budou určitě nabité emocemi,“ shodují se prakticky všichni.

Samozřejmě, že se našli i vtipálci, kteří se patrně nemůžou smířit s definitivním koncem seriálu Ordinace v růžové zahradě, který se na obrazovkách objevoval dlouhých patnáct let. „Nic moc. Nej je stejně Ordinace. Na tu nic nemá,“ objevil se komentář na Facebooku, který pobavil.

Související články

Další články