Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Diváci drsně sepsuli The Voice: Pitomce Kirschner a Dyka vykopněte, jsou příšerní!

Zdroj:
+ Dalších 22 fotografií
The Voice
Letošní řada pěvecké show The Voice Česko Slovensko se ještě nestihla ohřát na televizních obrazovkách a diváci už ji nemohou vystát. Problém vidí především v porotcích Janě Kirschner (40) a Vojtovi Dykovi (33), jež jsou podle nich trapní a nesnesitelně. Naopak si chválí Pepu Vojtka (53) z Kabátů a slovenského rappera Kaliho (36).

Po první epizodě The Voice Česko Slovensko 2019 je řada diváků zklamaná. Totálně sepsuli Janu Kirschner a Vojtu Dyka Bylo by prý lepší, kdyby zůstali doma a vůbec nikde veřejně nevystupovali.

"Na tu afektovanou bábu se vůbec nedá dívat. Kdo ji tam proboha dosadil. A ten Dyk, to je taky katastrofa. Dejte ty pitomce pryč," napsala na sociální síť Martina. "Okamžitě Kirschner a Dyka vykopněte, co to má jako být. Celá tahle soutěž je kvůli nim trapná. Jinak Pepa Vojtek parádní jako vždy," přitakal Pavel.

Najdou se však i tací, kteří se kritizované dvojice zastávají. "Nevím, co to tady všichni kecáte, ale Vojta Dyk je za mě úplně super. Žerete mu jeho hru i s navijákem. Jako jediný z porotců je hudebním se vším všudy," je přesvědčená Alena.

Tak uvidíme, jaké reakce sklidí The Voice po druhém díle. Jisté je, že Dyk s Kirschner budou mít ještě hodně příležitostí přesvědčit diváky, že se v nich spletli.

Související články

Další články