Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Diváci byli nekompromisní, ale porota zasáhla: V SuperStar padla divoká karta!

Nejlepší šestka SuperStar 2018.
+ Dalších 73 fotografií
Ani vyrovnané výkony nemohly změnit pravidla letošní SuperStar a další dva finalisté museli jít z kola ven. Diváci i tentokrát rozhodovali nekompromisně, ale porota zachraňovala použitím divoké karty. Kdo tedy skončil?

SuperStar 2018 se mílovými kroky blíží ke svému závěru. Z nejlepší šestky se po dnešním finálovém večeru stala pětice, protože porota použila divokou kartu. Ale vyřazování bylo i tak velmi emotivní.

Osudy účastníků pěvecké soutěže mají v rukou diváci, kteří rozhodli o konci Anety Horňákové. Při loučení se rozplakala, slzám se neubránila ani její nejlepší kamarádka Tereza Mašková. „Chtěla bych říct, že náš život vyřazením nekončí, ale teprve začíná,“ zakončila optimisticky Aneta svou řeč.

Hlasy diváků nestačily na postup Petra Borkovce, ale porota se jednomyslně shodla na divoké kartě. Postupuje tak do dalšího kola.

V příštím finále se tak znovu předvedou Tereza Mašková, Karmen Pál-Baláž, Jakub Pružinský i zachráněný Petr Borkovec. A za dva týdny už proběhne velkolepé grandfinále, v němž se rozhodne o vítězi letošní SuperStar!

Mohlo by vás zajímat

Další články