Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Diva Lily Allen se odhalila fanouškům: Nechala si odstranit chloupky z dekoltu!

+ Dalších 5 fotografií
Pro krásu vše
Lily Allen (33) byla vždycky známá tím, že je ke svým fanouškům upřímná. A když se chystala na afterparty po Brit Awards, na Instagramu se pochlubila videem, které zachycuje detailní přípravy.

Zpěvačka Lily Allen má na Instagramu 1 milion sledujících a po udílení Brit Awards 2019 se rebelka rozhodla nechat všechny nahlédnout, jak se připravuje na večírek. A že to stálo za to!

Nejenže jste mohli vidět Lily s maskou na obličeji, ale také jste měli možnost vidět, co všechno jsou dívky schopny udělat pro krásu! Tělový makeup používá spousta lidí, ale britská diva si také nechala vytrhat chloupky z bradavek! Ano, i tím se zpěvačka pochlubila svým sledujícím. V jednom z videí pronesla: „Georgia mi trhá chloupky z bradavek. Ani jsem netušila, že tam nějaké chloupky jsou, protože jsem se na své bradavky nekoukala tak dlouho!“ Podívejte se do fotogalerie, jak se kráska připravuje na večírek.

Mohlo by vás zajímat

Další články