Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Diva Emily Ratajkowski (28) opět šokuje: Předvedla hřívu v podpaží a cítí se sexy

Zdroj: instagram
+ Dalších 19 fotografií
Nebojí se toho
Modelka Emily Ratajkowski (28) je proslulá po celém světe. Také je známá tím, že ráda šokuje veřejnost a vždycky se jí to podaří skvěle. Nyní se na sociální síti objevil snímek, na kterém Emily odhalila bujnou hřívu v podpaží.

Modelka a herečka Emily Ratajkowski je známá provokatérka. Je i zarytou feministkou a prostě se nebojí to ukázat, když je potřeba. Je zkrátka vášnivou obhájkyní práv žen.

Nyní opět šokovala veřejnost, když zapózovala pro magazín Harper's Bazaar. Na snímku je v černé krajkové podprsence, což není vůbec nic zvláštního. Nicméně tam předvedla prvotřídní hřívu v podpaží. Ruce má nahoře za hlavou a hrdě ukazuje své ochlupení. Na snímku si je naprosto jistá sama sebou a cítí se sexy.

Diva Emily v magazínu vysvětluje, že každá žena si zaslouží respekt bez ohledu na to, jak se prezentuje. "Pokud se rozhodnu holit si podpaží nebo jej pěstovat, je to na mně," popisuje Emily její pohled na věc. "Cítím se dobře a je to sakra moje volba, ne? Není feminismus právě o tom - o volbě?" vysvětluje Emily, proč si nechala narůst bujnou hřívu.

I přes to, že má Emily na fotce chlupaté podpaží, na kráse jí to vůbec neubírá. Vypadá naprosto sexy i s porostem. Nevěříte? Přesvědčte se sami ve fotogalerii.

Související články

Další články