Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Diva Emily Ratajkowski (27) ukázala hanbatou fotku: Proč to modelka udělala?

+ Dalších 14 fotografií
Odhalená kráska
Krásná Emily Ratajkowski (27) odhalila na sociální síti hanbatou fotku. Modelka se kompletně vysvlékla a fotku postla na svůj instagramový profil. Proč to udělala?

Emily Ratajkowski je proslulá americká modelka a herečka. Také je známá tím, že je zarytou feministkou. Právě proto na sociální síť přidala fotku, na které je úplně nahá.

Velká většina celebrit jako je třeba Lily Allen (34), tak i Emily nesouhlasí se zákazem potratů v Alabamě. Schválili to senátoři a zákaz dokonce bude platit i v případech znásilnění či incestu.

Diva Ratajkowski na to ihned reagovala a hned šla do naha na vyjádření nesouhlasu. Na snímku si zakrývala prsa rukou a spodek květinou. „Tento týden 25 starých bílých mužů hlasovalo pro zákaz potratů v Alabamě. Nehledě na to, že se jedná i o případy incestu a znásilnění,“ popisovala u svého příspěvku krásná Emily. Podívejte se do fotogalerie na fotku, kterou modelka postla.

Mohlo by vás zajímat

Další články