Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dítě zemřelo na první narozeniny: Matka s přítelem ho sexuálně mučili, chlapec měl 89 zranění

Zdroj: youtube
Příšerné
Chlapeček zemřel v hrozných útrapách matky a jejího přítele v den svých prvních narozenin. Měl 89 zranění, včetně zlomeniny na lebce a byl sexuálně mučen. Matka Crystal Ballenger a její přítel Jeffrey Hugh Brown byli zatčeni.

Nebohý chlapec jménem Hoss Wayne Benham zemřel v den svých prvních narozenin. Dítěti bylo zjištěno 89 zranění po převozu do nemocnice v Alabamě. Matka Crystal Ballenger a její přítel Jeffrey Hugh Brown nejprve tvrdili, že dítě zemřelo ve vaně a jednalo se o nešťastnou nehodu.

Pitva ovšem ukázala, že maličký měl 38 zranění na hlavě a krku, které byly způsobeny násilím. Měl čtyři zranění na každém oku, 19 na pažích a nohou, šest na trupu a sedm na genitáliích, sedm popálenin na pravé noze a čtyři popáleniny na levé noze. Měl dokonce zlomeninu i na lebce. Chlapec musel neskutečně trpět. Byl fyzicky mučen a sexuálně napaden rukou své matky a její přítele.

Crystal Ballenger a její partner Jeffrey Hugh Brown byli zatčeni a obviněni z vraždy a sexuálního mučení. Místní advokát Wilson Blaylock žádal o trest smrti pro matku umučeného dítěte i pro jejího přítele poté, co se vydala pitevní zpráva. Soudní řízení mělo začít tento měsíc ale Brownův právník požádal o odložení. Pokud budou shledáni vinnými tužba Baylocka se vyplní a oba budou čelit trestu smrti.

Související články

Další články