Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Dítě vrahem: Chlapec (14) brutálně uškrtil dívku (†6), tvrdí, že ho posedl duch

(ilustrační foto)
Zdroj: Pixabay
KRIMI

Hororového činu se měl dopustit čtrnáctiletý chlapec z americké Indiany, když obtěžoval a následně uškrtil malou, teprve šestiletou Grace Ross. Pubertálního mladíka v současnosti posuzují lékaři a čeká se, až bude rozhodnuto, zda bude souzen u soudu pro dospělé.

Šestiletá Grace Ross se ztratila 12. března kolem půl sedmé večer z rezidenční čtvrti v New Carlisle v Indianě. O dvě hodiny později bylo nalezeno její bezvládné tělo v nedalekém lesíku.

Nedlouho poté matka přivedla na policejní stanici chlapce, který se k vraždě přiznal a popsal děsivé podrobnosti o vraždě dívenky.

Mladík se měl potulovat v lesíku nedaleko domu zesnulé Grace. Dívenka chlapce sledovala a on ji v lese usmrtil. Tvrdil, že ho ovládl muž stínu, jakýsi duch, který ho přinutil, aby holčičku uškrtil.

Chlapec poté z místa činu utekl do svého domu, kde si svlékl špinavé oblečení a schoval ho. Pitva dívenky prokázala, že skutečně zemřela na zadušení.

Jak uvádí deník The Sun, chlapce nyní posuzují psychiatři a další odborníci na duševní zdraví. Zároveň se čeká na jednání, kde bude rozhodnuto, zda bude souzen u soudu pro dospělé.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy