Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

DÍTĚ V OHROŽENÍ: Pavel (15) napsal dopis na rozloučenou a zmizel, může se pokusit o sebevraždu!

pátrání
Policie pátrá po patnáctiletém Pavlovi Mižigárovi z Velvar na Kladensku. Ten doma nechal dopis na rozloučenou a odešel, podle rodičů by se mohl pokusit o sebevraždu. Po chlapci se pátrá už od čtvrtka 16.5., informovala mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová.

Otec Pavla Mižigára svého pohřešovaného syna naposledy viděl ve čtvrtek ráno doma, v ulici U Cukrovaru. „V odpoledních hodinách otec zjistil, že syn ponechal doma dopis na rozloučenou. Dle otce nemá syn žádné výchovné problémy a nikdy nebyl pohřešován,“ uvedla Jana Šteinerová.

Pavel Mižigár je hubené postavy, má vlnitě hnědočerné vlasy a hnědé oči. Na sobě má zateplenou tmavě zelenou mikinu, džíny, sportovní boty značky Nike a výrazné dioptrické brýle. Policisté žádají, aby lidé s informacemi o chlapci neprodleně zavolali na linku 158. Mluvčí Šteinerová nevylučuje, že se Pavel může pohybovat i mimo okres Kladno.

Mohlo by vás zajímat

Další články