Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dítě v ohrožení: Míše (13) dělal společnost neznámý muž, po školačce se slehla zem

Dítě v ohrožení: Míše (13) dělal společnost neznámý muž, po školačce se slehla zem
Zdroj: Policie ČR
pátrání
Liberečtí policisté pátrají po třináctileté Michaele Stránské. Podle rodiny v úterý odešla do školy a už se nevrátila. Svědci Míšu zahlédli na autobusové zastávce, po svém boku měla neznámého muže. Policisté Míšu zařadili do kategorie Dítě v ohrožení.

O tom, že Míša Stránská nedorazila po škole domů, informovala policii její maminka. Míša odešla z domu v sedm ráno a měla namířeno do školy. Svědci naposledy dívku viděli na autobusové zastávce Stadion v Liberci - Pavlovicích. Bylo krátce po sedmé hodině.

Míša navíc nemá mobilní telefon, u sebe neměla ani skoro žádné peníze. Podle svědků jí dělal společnost neznámý muž. Míšu od té doby nikdo neviděl a nedala o sobě ani vědět. Rodina má strach, že by mohla být v nebezpečí. Nikdy s ní podle rodiny nebyly problémy.

"Na sobě měla prošívanou bundu bílé barvy se zapínáním na zip, černé strečové kalhoty s dírami na kolenou, černé plátěné boty s bílými kostičkami, tričko černé nebo khaki barvy, černou mikinu s kapucí. S sebou měla batoh černé barvy s nápisem VANS a barevnými kostkami na stranách," popsali policisté Míši oblečení. Dívka je středně vysoká, má blond vlasy a mateřské znaménko na pravé tváři. Poznat byste ji mohli i podle řeči, špatně vyslovuje písmenko 'r'.

"V tuto chvíli žádáme veřejnost o spolupráci při pátrání po pohřešované dívce. Pokud někdo dívku viděl nebo ví, kde se v současné době nachází, ať kontaktuje linku 158 nebo policisty na kterékoli policejní služebně," vyzývá liberecká policie veřejnost.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy