Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dítě v ohrožení: Hledá se teprve osmiměsíční Jakoubek, zmizel neznámo kam

Dítě v ohrožení: Hledá se teprve osmiměsíční Jakoubek, zmizel neznámo kam
Zdroj:
pátrání
Policie prosí veřejnost o pomoc s pátráním po mladé mamince z Prahy. Osmnáctiletá Jana zmizela z bytu, kde bydlí se svojí maminkou. Byt opustila v úterý i se svým osmiměsíčním synem Jakubem. Policie má obavy, že by dítě mohlo být v nebezpečí.

"Pomůžete nám najít osmiměsíčního chlapce? Policisté od včerejšího dne pátrají po osmnáctileté Janě a jejím osmiměsíčním dítěti. Kriminalisté šetřením zjistili, že chlapeček může být v ohrožení života," Prosí veřejnost o pomoc jménem policie její mluvčí Violeta Siřišťová.

Pohřešovaná Jana byla naposledy viděna svou matkou v úterý 21. července kolem půl jedné odpoledne v místě jejich společného bydliště v Bobkově ulici v Praze 9. Poté z bytu odešla i se svým teprve osmiměsíčním synem Jakubem neznámo kam.

Pravděpodobným motivem odchodu je její nový přítel, se kterým se zdržuje na neznámém místě. Jana má hubenou, přibližně 175 cm vysokou postavu, hnědé delší vlasy a zelenomodré oči.

"Touto cestou se obracíme na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání, pokud jste mladou maminku se synem viděli nebo víte, kde se nachází, kontaktujte prosím linku tísňového volání 158," dodala Siřišťová.

Jana sice s matkou komunikovala prostřednictvím sociálních sítí a ujistila ji, že jsou oba v pořádku, nicméně domů se vrátit nechtěla. Babička Jakoubka se proto obrátila na policii a ta případ vyhodnotila jako dítě v ohrožení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy