Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Dítě uvězněné v síti i hrátky s popelem. Zvládáte to za střízliva? ptají se Ornelly Koktové fanoušci

Ornella Koktová má doma veselo.
Zdroj: se souhlasem Ornella Koktová / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
rodina

Být maminkou tří dětí je někdy pořádný zápřah. Své o tom ví Ornella Koktová (29), které se navíc nejmladší ratolesti Sven (2) a Lilianne (1) narodili krátce po sobě a doma už pořádně řádí. V tomto případě nemá ďábla v krvi syn, ale zejména dceruška, která svého staršího sourozence tak trošku šikanuje. Když pak Sven není uvězněný v síti, tak je kominíkem. Fanynky Ornelly se jí na jejím Instagramu s úsměvem ptají, zda své děti zvládá zastřízliva.

"Není ani poledne, Lili ráda vězní bratra, druhý mezitím, co dělám maily, si zahraje na kominíka v záskoku a ten třetí je naštěstí ve škole," uvedla trojnásobná maminka Ornella Koktová ke snímkům, které sdílela na Instagramu. Je znát, že být maminkou tří dětí není zrovna procházka růžovým sadem.

Domácí nadělení u Koktových

Když svého Svena viděla od popelu nebo uvězněného v síti, tak jí možná bylo na první pohled k pláči. Ale ve finále, co je lepší pocit než vidět své děti spokojené a s úsměvem od ucha k uchu.

Fanoušci Ornelly Koktové se nad snímky ze života trojnásobné maminky dobře pobavili. "To potěší, naše zlatíčka. V takové chvíli se má máma chuť opít nebo zabít," vzkázala Ornelle jedna ze zkušených maminek. "Já se vám divím, fakt divím, že jste je ještě nezabili. Zvládáte to za střízliva?" napsala s úsměvem další.

Ornella Koktová alias matka draků

Není divu, že se manželka Josefa Kokty také nazývá "#motherofdragons" neboli matkou draků. Nejstarší syn Quentin má už devět let, a tak na své mladší sourozence jako starší bráška nahlíží s rozumem.

Ovšem Sven a Lilianne se narodili rok po sobě. Třetí těhotenství se neobešlo bez komplikací, zvlášť když dvakrát a krátce po sobě rodila císařským řezem. Zdravotní komplikace se objevily i po samotném porodu, kdy byla Ornella dokonce převezena na JIP kvůli nálezu ve střevech a podstoupila operaci. Dnes už jsou její zdravotní problémy téměř zažehnány a půvabná maminka si v rámci možností užívá své krásné velké rodiny a zdá se, že mateřská role pro ni byla stvořena jako na míru.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy