Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Dítě se narodilo v 7. měsíci. Život mu zachránil obyčejný igelitový pytlík!

Chlapečkovi zachránil život obyčejný igelitový sáček.
+ Další fotografie
Jennifer Derwent (32) porodila předčasně, a tak byl život jejího malého chlapečka v ohrožení. Nejdříve to vypadalo, že je to úplný nesmysl, ale lékaři chlapečka zabalili do igelitového sáčku. A tím mu nejspíš zachránili život.

Jennifer byla s manželem Jonathanem na nákupech, když v tom ji začalo strašně bolet břicho a žaludek. Říkala si, že asi něco špatného snědla. Byla teprve ve třicátém týdnu, takže ji ani nenapadlo, že by mohla začít rodit.

Manžel ji okamžitě odvezl do nemocnice. Porodila předčasně o celých 10 týdnů. Chlapeček dostal jméno Isaac a po porodu vážil pouze něco málo přes kilogram. Doktoři bojovali o jeho život, a tak přišli s netradičním řešením.

Zabalili ho do igelitového pytlíku, aby udrželi optimální teplotu jeho malého tělíčka. A pak Isaac putoval do inkubátoru, aby navodili prostředí podobné tomu v děloze. „Hned po narození doktoři zabalili Isaaca do igelitového sáčku, aby mohli regulovat jeho teplotu,“ řekla Jennifer.

Rodiče si mohli chlapečka vzít domů po pěti týdnech. Dnes se mu daří dobře a je zdravý. Všichni se těší na to, až se v budoucnu při pohledu na fotku Isaaca v igelitovém sáčku zasmějí.

Mohlo by vás zajímat

Další články