Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Dítě se jí narodilo v pouhých sedmnácti: Hostem (NE)BLÁZNI je zpěvačka Mucha

ROZHOVOR
V sedmnácti letech se jí změnil život, když porodila dceru Johanku. Dnes přiznává, že dcera jí pomohla změnit přístup ke světu i k vlastní osobě. Hostem Tomáše Poláčka v show (NE)BLÁZNI je písničkářka Nikola Muchová.

Punkerka a písničkářka Mucha pochází z moravského Kyjova a vystupuje od patnácti let, a to jak sólově, tak s dalšími muzikanty, ale až do roku 2012 byla spíše jen jihomoravskou kuriozitou, drsnou a oprsklou feministicko-punkovou písničkářkou. Pak se jí ovšem ujal Martin Evžen Kyšperský (mimo jiné vůdčí osobnost skupiny Květy), který kolem ní vytvořil skvěle hrající kapelu s názvem Mucha. Dnes je z Nikoly Muchy tahák hudebních festivalů a ozdoba zdejší klubové scény.

Mladá dáma je vdaná a vychovává dvě dcery. Johanka se narodila v roce 2008, Dorotka přišla na svět v roce 2016.

Písničkářku nejvíce proslavil song Chlapi sú kokoti. V pražském Lucerna Music Baru pokřtí 30. října své čtvrté album, které vychází pod jménem „Tos posrals“.

Na celý rozhovor mezi Muchou a Tomášem Poláčkem se můžete podívat zde.

Mohlo by vás zajímat

Další články