Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Dítě porodilo dítě: Mamince je 11, otěhotněla v deseti, rodiče nic netušili

Dítě porodilo dítě: Mamince je 11,  otěhotněla v deseti, rodiče nic netušili
Zdroj: Pixabay
Dětské maminky

Nejmladší maminkou Británie se stala nejmenovaná dívka, která do jiného stavu přišla v pouhých deseti letech. Miminko porodila, když jí bylo 11. Znepokojující zůstává fakt, že o jejím těhotenství neměla dívčina rodina ani potuchy. O případu informoval deník The Sun.

Rodiče nevěděli, že je jejich desetiletá dcera těhotná

Británie má pravděpodobně svou nejmladší maminku. Tou se stala nezletilá dívka, která otěhotněla už ve svých deseti letech, miminko porodila v pouhých jedenácti. Neuvěřitelný příběh je ale nesmírně znepokojující, rodiče dívky prý totiž něměli o jejím těhotentsví ani ponětí. Svůj požehnaný stav před nimi tajila.

Holčička byla převezena do nemocnice, kde porodila zdravé miminko. Nosila ho 30 týdnů. Mladá maminka je v pořádku. Kdo je otcem jejího dítěte, zůstává světu utajeno. O celém kuriózním případu informoval britský deník The Sun.

Nejmladší maminka světa porodila v pěti letech

Dosud nejmladší maminkou Anglie byla Tressa Middleton, která v roce 2006 porodila své první dítě v pouhých dvanácti letech.

Dívka může otěhotnět v momentě, kdy se dostane do puberty a má měsíčky. Dívky vstupují do puberty kolem jedenácti let, výjimkou ale nejsou ani osmileté menstruující holčičky. Příchod měsíčků u nich může ovlinit například vyšší váha. Rekordně nejmladší maminkou na světě se ale stala Lina Medina, která porodila už v neuvěřitelných pěti letech. U ní puberta nastoupila předčasně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy