Zpěvačce, která je hlavně známá svým velkým hitem “Nafrněná”, Barboře Polákové (33), končí šestinedělí po porodu druhé dcery. A až teď prozradila její jméno, pokud si myslíte, že jde o nějaké obyčejné jméno… jste na omylu. Pavel Liška s Barborou svou druhou holčičku pojmenovali netradičním jménem – Rika.

„Jmenuje se Rika. Riku už má Honza Muchow. Pro mě to je úplně normální jméno,“ řekla Top Staru Poláková.

„Rika je hodně netradiční jméno a nosí ho jen tři další holčičky v zemi. Kromě dcery Honzy Muchowa jsem našla, že existují ještě dvě, jedna je v Teplicích a druhá v Jihlavě a jsou to ročníky 71 a 74, ta naše se jmenuje po té Honzově,“ upřesnila dvojnásobná maminka.

Péče o dvě malé děti je pořádný zápřah, a tak není divu, že poporodní váha Polákové šla rychle dolů.

„Je to nářez. Plný zuby toho nemám, to asi ještě přijde. Snažím se hrozně moc myslet na jídlo, abych do sebe dostávala hodně živin a vitaminů a zrovna teď to cítím… Nemluvím taky moc souvisle, kromě trhu a našich si moc nikam nevyrazím,“ dodala Barbora.

První dcera Barbory Polákové a Pavla Lišky se jmenuje Ronja a její jméno znamená “Boží Píseň”. Jméno Rika zase znamená “Věčný Vládce”. Pro hluboké významy si rodiče jak se zdá nešli daleko…